Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tartják egyesek cikinek, ha valaki a párjával kézenfogva sétál az utcán?

Figyelt kérdés
Volt aki nemrég azt is írta, hogy baromi kényelmetlen kézenfogva menni egymás mellett. Ugyan mi lehet ezen kényelmetlen? Tekintsünk el attól, amikor az ember szatyrokkal megrakodva megy haza a közértből, mert akkor valóban kényelmetlen. Más esetben mi lehet ezzel a baj? Vagy miért "gáz" vagy szégyelni való?
2018. jan. 5. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tartom cikinek, de számomra kényelmetlen és utálok kézenfogva menni. Korlátoz a szabad mozgásban, ráadásul annyira izzad a tenyerem ilyenkor, hogy félpercenként törölgethetem. Számomra különben sem ad semmi pluszt, tudom, hogy sokaknak az összetartozás jele, de nekem nem az és valahogy nincs szükségem arra, hogy másoknak is mutogassam, hogy mi bizony együtt vagyunk. Ettől függetlenül nem tartom se gáznak, se cikinek, mindenkinek a magánügye, egyszerűen nem nekem való.
2018. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta, van, aki praktikus okokból nem szereti, izzad a keze, kényelmetlennek vagy kellemetlennek, korlátozónak érzi. Ez tökéletesen rendben van, nem "kell" kézenfogva járni, nem "szükséges" így kifejezni az összetartozást. Ha viszont valaki elvből vagy ideológiai alapon ítél el bárki mást emiatt, az butaság, tehát azt, hogy valaki ezt "cikinek" tartja, nem tudom elfogadni.
2018. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem ciki, én szeretem fogni a párom kezét mert egészen egyszerűen nekem a testi kontakt fontos.

Ha ő tolja pl.a babakocsit, sokszor akkor is ráteszem a kezem a kezére.

2018. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az exemmel nem szerettem, sokkal magasabb volt nálam, kényelmetlen pózban, mindig kicsit megemelve-kicsavarva volt a kezem, ráadásul más ütemben léptünk, valahogy folyton rángatott.

A mostani párom hálistennek alig magasabb nálam, így neki kényelmes fogni, de nyáron és télen így se nagyon szeretem, nyáron nagyon izzad a tenyerem, télen pedig megfagy a kezem :D

N

2018. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha alacsonyabb vagy a párodnál 20-30 centivel, akkor már nagyon kényelmetlen mindkettőtöknek mert kitörik a kezetek. De hétköznapi helyzetekben is kényelmetlen. Például ha elmegyünk együtt bevásárolni sosem fogjuk egymás kezét. Mert ha valamit meg akarok nézni, akkor elengedem, majd újra megfogom, majd megint elengedem, akkor inkább meg se fogom. Otthon úgy is összebújunk, olyan mindegy az a 20 perc.

De azzal se értek egyet, hogy idegen embereknek mutogatni kell, hogy ti összetartoztok. Minek? Ha nem fogod a kezét rámozdulnak? Meg amúgy a legtöbb pár nem csak egymás kezét fogja, hanem jóformán megb.sszák egymást az utcán. Az tényleg maradjon már a 4 fal között.

2018. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!