Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban járkáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban járkáltok kézenfogva a szexpartnerrel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel szexkapcsolatba kezdtünk nemrég, eddig 4 alkalommal feküdtünk le. Legutóbb, amikor találkoztunk, megfogta a kezem és kézenfogva mentünk az utcán.


Szerintetek ez normális egy szexkapcsolatban, vagy lehet hogy ő mégis inkább komolya kapcsolatot szeretne?


Én 23/N, ő pedig 25/F.


2016. okt. 12. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fer bele.

Lehet egyre szimpibb vagy neki :) bár ez attol is függ h keres e szexen kívül is.

Plusz le kell fektetni h kinek mi fer bele egy szex kapcsolatba

19/n

2016. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér, a férfiak sok mindent megtehetnek egy kis szexért, kedvesség stb, csak, hogy a nő odaadja magát. Nyílván ha teljesen passzív, neked se lenne sok kedved vele hosszútávon.
2016. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott beleférni

Sőt alapból nem mászkálnék vele együtt az utcán

Dugás után mindenki megy a dolgára nem pedig kézenfogva sétálok vele...

23/F

2016. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általában egy szexkapcsolat SZEXEN alapul es ennyi. Nincs benne tobb .


Az h fogja a kezed, az mar nem szimpla szexkapcsolat sztem. Bár kitudja....

Én ra kerdeznek h most akkor mi van. :)

2016. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem beleférne, persze ha csak vállalható kinézetű a nő.

F33

2016. okt. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok... de en mostanában gondolkozom hogy keresek egy szexpartnert magamnak... nem azért mert nem értékelem önmagam meg stb, egyszerűen csak nem akarok kapcsolatot ,de jol akarom érezni magam valakivel.. (viszont nem akarok ossze vissza mindenkivel lefeküdni...)

Viszont amiket néztem oldalakat, mindig húspiac volt... ti hogyan találtok szexpartnert?? Legyszi tudnátok segíteni privátban? Köszönöm

2016. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!