Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos uncsi már, de ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos uncsi már, de ezek milyen paraméterek?

Figyelt kérdés

sötétbarna haj

barna szem

profilból olyan 9/10-es arc, egyéb szög 8/10

192 cm

vékony alkat, nem anorexiás de ez ami mostanság megy a kifutókon...kar-váll-mell vonalon hiányzik 6-8 kg szerintem

egyébkent arányos, keskeny csípő


a belsővel nincs semmi gázos tapasztalatok szerint, nem hipp-hopp de hosszú távra barátkozok

a környezetem magától szokott vezetőnek tenni

kötélidegek, és sok minden keveréke.


a baj annyi, hogy én ezzel a vékony alkattal teljesen azaz ABSZOLÚT ki vagyok békülve..nem akarok építeni magamra, nem bírom mikor igazodnom kellene a tömeghez..pedig sokan rágják a fülem, hogy "millyejotestedlehettevazze" (persze csak haverság) és eddig nem tudtam mit mondjak nekik.


így szeretem magam sőt célszerűnek tartom az alkatomat


szerintetek?


2018. jan. 5. 13:27
1 2
 1/14 hollófernyiges ***** válasza:
93%
És fiú vagy lány?
2018. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
BÁRMIBE lefogadom, hogy ami neked 9/10-es arc az nekem nem lesz az :D Ez olyan szinten relativ, hogy kinek mi tetszik, en meg nagyon valogatos is vagyok. Szoval igy ennek semmi ertelme, inkabb raknal ki egy kepet. Ja es meg valami! Te most fiu vagy vagy lany? :D Esku nemtudom eldonteni. A magassab miatt mondanek fiut, de keskeny csipo meg anorexias meg ilyeneket irtal szoval lehetsz akar no is aki eleg magas.
2018. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
na ja..ffi
2018. jan. 5. 13:34
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

#1 ez nekem sem volt tiszta először, de ahogy arról beszélt, hogy a vékony alkatával ki van békülve, egyértelművé vált, hogy fiú (vagy férfi).

Nekem nem szimpik a paraméterek egyébként, már amennyit el lehet ezek alapján képzelni. Túl magas, hozzá túl vékony.

2018. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal szemben legyél elégedett, mert úgy is lesz majd akinek ez tetszik.
2018. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik más az ízlése.

és honnan tudod, hogy számomra, az arc 9-es lenne? és mi van ha számomra csak 4-es vagy 5-ös?


Ha magadnak tetszel, akkor miért adsz mások véleményére?

Nem tök mindegy, hogy ki mit mond, gondol rólad?


Előbb inkább tanulj már meg magyarul értelmesen fogalmazni és helyesen írni!

2018. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

90/10-et akartam írni :)


az anorexia az csak női baj? tényleg kérdem

2018. jan. 5. 13:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Személyiségzavar? Mentális deficit nem szokott bejönni a csajoknál (más különben nincs értelme ennek a kérésnek, hisz egyrészt genetika az ahogy kinézel, másrészt nem is akarsz változtatni ezen -> tehát csak megerősítésre vágysz -> személyiségzavar)
2018. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csak nők baja az anorexia, a társadalmi elvárások miatt náluk gyakoribb.
2018. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

eddig egyedül a négyes tudta elmondani a véleményét...


herkulesi feladat volt?


benga gyk polgárok 👎👎👎

2018. jan. 5. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!