Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen lányként érdemesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen lányként érdemesebb nem komoly kapcsolatot keresnem ha nem vagyok biztos benne, hogy hűséges tudnék maradni?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátot, szerelmet, de bulizni is szeretnék, ráadásul azt érzem, hogy több pasi iránt is fűznek gyengéd érzelmek. Egyik felem erre a másik felem arra húz. Ilyenkor mit érdemes tenni? Mit kéne keresnem? Normális ez? Van még időm komoly kapcsolatra?
2017. okt. 12. 22:41
1 2
 1/16 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Az elkövetkezendő 3-4 évben fűvel-fával össze fogsz feküdni. Közben megtalálod a nagy szerelmet, legalábbis azt fogod gondolni, aztán szakítasz, s néhány héten belül már érkezik is a következő tökéletes bika. A kérdésed stílusa és az attitűdöd alapján neked 30 éves korodig nem lesz normális párkapcsolatod.
2017. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#a te stílusodról azt a következtetést vontam le, hogy egy bunkó nagyképű paraszt vagy.
2017. okt. 12. 22:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor mit érdemes tenni?"


Kiélni magad addig, még fel nem nősz egy párkapcsolathoz.

2017. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, egyiket sem mered tenni.
2017. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jonni fog egy olyan pasi, akivel meg tudsz majd allni, vagy legalabbis dlem ez tortent, pedig en is nagykanallal habzsoltam elotte az eletet.
2017. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Melyiket akarod jobban? A leleményes, bűntudat nélküli lányok/fiúk ezt egyszerre csinálják. Tedd azt, amelyik jobban esik.

Szerintem ez nem a komoly kapcsolat lesz, szóval kezdj el végigmenni a listádon, ha ez megfelel a vágyaidnak.

2017. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5-nek igaza van. Most éld ki magad, aztán idővel úgyis ráunsz a bulikra, elkezdesz kapcsolatra vágyni. És elég valószínű, hogy egyszer jön valaki, aki mellett nem akarsz mást. Én kb 2 éve szingli vagyok és faltam mindig a pasikat, de az utóbbi pár hónapban már inkább valami komolyra vágytam ismét. Pár hete megismertem egy srácot, aki annyira megfogott és annyira sorsszerű az egész történet, hogy azóta nem beszélek mással, nemis akarok, pedig mondom, eddig faltam a fiúkat(csakis szingliként, persze).
2017. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hamarosan azért el kéne kezdened kapcsolatra keresni valakit. Most még jó esélyeid vannak helyes pasit fogni, 30 évesen azért már jelentősen szűkülnek a lehetőségeid. Ha meg gyereket is szeretnél akkor meg célszerű lenne legkésőbb 30 éves korodig szülni.
2017. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha olyan pasit keresnél aki egyben szerelmed, barátod és bulizik is veled? Remek példa erre én, all in one.
2017. okt. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, mert én azt látom hogy a legtöbb fiatal csaj ezt csinálja. Ez a trend most.

A nem komoly kapcsolat az az elején rögzített szexkapcsolat, vqgy nyitott kapcsolat? Gondolom ilyet se lenne túl nehéz szerezned, és ezt látszólag neked találták ki. Biztosan találnál hozzá partnert.

Összességében, ha igazán mély intimitásra, lelki közösségre vágysz azt csak monogám kapcsolatbam fogod megtalálni. Ha nem akarsz ilyen élményt akkor lehet bármilyen is.

2017. okt. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!