Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális?

Figyelt kérdés
Egy 26 éves pasi és egy idén 16 éves lány kapcsolata? Számomra ez nagyon abszurd, egy szinte gyerekkel próbálni "kapcsolatot" alakítani...
2018. jan. 5. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Te érintett vagy ebben vagy csak bele akarsz szólni más dolgába?
2018. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
volt már ilyenre példa
2018. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem írtam, h én melyik vagyok, mert a legőszintébb véleményre vagyok kíváncsi
2018. jan. 5. 13:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Normális egyik jelentése elfogadott, általános, attól nem jelentősen eltérő.

Amit a kérdező ír az nem általános és attól jelentősen eltér.


Ezt szerintem tudta a kérdező is.

2018. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Érzelmi intelligencia csak a korai 30-as években fejlődik ki teljesen, így pedig még aránylag működő dolog lehet. A probléma később fog jönni ezzel a kapcsolattal, így ebbe energiát fektetni felesleges. Inkább válasszanak a koruknak jobban megfelelő párt.
2018. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálni kehet, azonban hosszútávon nem biztos, hogy kivitelezhető. Más a jövőkép, a baráti társaság, az érdeklődési kör és még sorolhatnám. Ameddig a fiú valószínű pár év múlva családot alapítana, addig a lány csak akkor kezdene el úgymond élni. Szóval szerintem, habár normális is, nem egészen megfelelő.
2018. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sok forgató könyv létezik erre a felállásra. Meg függ ki mennyire érintett.


Pl. szülőként biztos félteném a lányom, mert benn van a pakliban, hogy a fiú csak kihasználja.


Meg manapság már sokszor nincs akkora különbség 10 év alatt mentalitásba. Szóval így akár működhet is közöttük.

(legalábbis én az Y generációgoz tartozom és semmivel sem érzem magam bölcsebbnek vagy talpraesetebbnek egy 19 évesnél.)


Úgyhogy ha ez egy őszinte kapcsolat, ami szerelmen alapul akkor normális. Ha pl. a férfi csak a lány naivitását használja ki akkor meg nem az.

2018. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmi akadályát nem látok ennek a kapcsolatnak, mondom ezt én aki 19 éves koromig szűz voltam, és még most is kislánynak érzem.
2018. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberként sosem járnék kiskorúval. Már eleve az irritáló, hogy ha el akarunk menni egy programra vagy hosszabb kirándulásra akkor anyukától engedélyt kérni, költőpénz stb. Vagy a pasi mondjuk már szeretne összeköltözni (30 évesen igen csak meg akar már állapodni az ember), de az anyagiak nem állnak rendelkezésre, mert a lány még egyetemista, nem dolgozik. Nem hiszem, hogy egy 16 éves kislánnyal ki lehet alakítani felnőtt kapcsolatot. Hosszú távon semmiképp, mert más dolgokat akartok majd az élettől pár éven belül. Plusz azért az érettségi különbségekből igen csak súlyos viták lehetnek.
2018. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt fejjel azt mondom, hogy gond van a sráccal, ha egy ennyire kislány kell neki. Meg amúgy is, törvény engedi vagy sem, igenis gyerekről van szó.


Viszont visszagondolva... 16 évesen cseppet se volt az ilyesmi zavaró nekünk se. Nekem ugyan nem volt pasim, de volt barátnőm, aki 28 éves sráccal kavart. Igaz, kicsit éretlenke volt a srác érzelmileg is, meg azért tudtuk, hogy ejnye, mert ahol felnőttek is voltak, 21-nek volt bemutatva... de a kapcsolatuk működött, amennyire egy kamasz kapcsolatnak működnie kell.

Nyilván nem volt örök életű a dolog, de ez valahogy sejthető is. :)


Őszintén, lány szemszögéből érthető, huszonévesen mindenki kortalan, felnőtt a srác de még annyira mégse, hogy ciki legyen, szóval érett pasi felfigyelt rám, húha, igazi nő vagyok.

Na de a srác szemszögéből? Nem ciki, hogy csupa kislánnyal van körbevéve? A haverok előtt nem ciki, hogy kislányt szeret?

Ezt a részét akkoriban se értettem, felnőtt fejjel meg pláne. :)

2018. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!