Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha úgy érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy érzem, nem való nekem kapcsolat mert megvagyok egyedül? 23N

Figyelt kérdés

18 évesen nagyon szerelmes voltam egy srácba, aki becsapott és nagyon nehezen tudtam túllépni rajta. Több udvarlóm is volt a főiskola alatt. Egy ideig vágytam volna kapcsolatra, mert irigyeltem mások boldogságát de nem jött össze. Teltel az évek aztán most úgy alakult hogy lett barátom néhány hónapja. Jó vele a szex, szeretek vele lenni minden téren, viszont nem vagyok olyan szerelmes mint az érettségi utáni időszakban... Most tanulok még, dolgozok, alig van szabadidőm. Úgy érzem nem való nekem kapcsolat, túlságosan is megszoktam az egyedüllétet. A szakításon gondolkodok sajnos.

Mit gondoltok? Lehet élni párkapcsolat nélkül? Vagy később meg fogom ezt bánni?


2018. jan. 1. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Magánügy. Azt csinálsz, amit akarsz.

Csak kérlek, ne rabold más drága idejét, ha te úgy érzed, hogy nem akarsz kapcsolatot. Ne játssz a másikkal.


És ne viselkedj úgy, mint egy 81 éves néni, akit maholnap temetnek.

2018. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
igen mindjárt megsajnállak, h becsapott egy srác. a nőkkel csak a baj van, dugni jók de másra nem kellenének. neked ez kéne h meg legyél rakva rendesen és elfelejtenéd a sületlenségeidet. :-D
2018. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szerintem az is a gond hogy tizenévesen nem volt barátom,szinte mostanáig teljesen tapasztalatlan voltam, aztán megszoktam ezt az állapotot.

Teljesen átlagos a külsőm is, általában tetszem a férfiaknak, szóval tuti bennem van a hiba :(

2018. jan. 1. 13:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is próbálom elhitetni magammal, hogy leélhetek egy egész életet egyedül, mivel nagyon nehezen ismerkedek, bár nem vagyok félénk és nincs önbizalom hiányom, de rá kell jönnöm arra, hogy a párkapcsolat egy olyan szükséglet az ember életében, mint az evés vagy ivás. Látszólag megvan nélküle, viszont belül szépen lassan felemészti. Engem a vágy már évek óta kínoz, és pontosan tudom jól, hogy miről beszélek. Tele vagyok frusztrációkkal, ami kihat az egész életemre. Próbálom nagyjából kontroll alatt tartani, de vannak periódusok, amikor teljesen megadom magam neki, mert nincs erőm ellenállni. Nem csak szex, ami hiányzik, hanem maga az élmény, a párkapcsolat élménye. A közös programok, a közös emlékek, az intimitás. Nem véletlenül mondják az emberre, hogy társas lény. Ez mélyen belénk van kódolva. Igazából szakíthatsz vele, de úgyse fogsz olyat találni, aki 100%-ban hozzád illik, mert ilyen nincs. Szerintem nem is ez az alapja a jó párkapcsolatnak. Bár mit tudok én erről, hisz még nővel se voltam soha.
2018. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1: Igen azért akarok szakítani.

#2: A magadfajta undorító, primitív emberek véleménye nem érdekel bocsi.


Úgy gondolom normálisan tettem fel a kérdést, normális hangnemben kéne válaszolni!

2018. jan. 1. 13:30
 6/18 A kérdező kommentje:
#4: Semmi gond hogy tapasztalatlan vagy. Én nem nézek le senkit semmi miatt, főleg amiatt nem mert nem voltál nővel! Köszönöm a véleményed, hasznos dolgokat írtál!:)
2018. jan. 1. 13:33
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Először olyan kapcsolatban ne legyél, ahol már az elején is azon agyalsz, hogy szakítanod kéne.


Másodszor pedig fiatal vagy, most elvagy egyedül, legyél akkor szingli, de tartsd nyitva a szemed, randizgass, ismerkedj, élvezd az életet, aztán majd alakulnak a dolgok. Lekésve semmiről sem vagy.

2018. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek azzal egyet, hogy ha ÉN érzek valamit, akkor az MINDENKIRE igaz. Utálom, hogy akinek nem megy egyedül, az rögtön jön "az ember társas ember, mindenkinek kell kapcsolat" szöveggel.


Én szeretek egyedül lenni. Mindig úgy is voltam, nem kínzott soha semmilyen vágy vagy akármi.

2018. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#2: Fura hogy hirtelen lekerült innen a neved :D


Többieknek köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2018. jan. 1. 13:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy normális!! Hahó fiatal erős független csajszi vagy !! :)) Ez mindennél fontosabb :))))
2018. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!