Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, hogy 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy 24 évesen családot, férjet, kisbabát szeretnék?

Figyelt kérdés
A barátnőim, ismerőseim körében mindenkit eljegyeznek, mindenki terhes és mindenki babát szül. Én is nagyon szeretem a kisgyerekeket. Imádok másokról gondoskodni. Van a családban egy kisgyerek, imádok vele játszani, foglalkozni, gondoskodni róla. Nagyon erősen bennem van az anyai ösztön, és olyan szomorú vagyok, hogy még párom sincs, nemhogy gyerekem. Persze az anyagi meg egyéb feltételek nincsenek meg hozzá egyelőre egyedül, de annyira fényévekre érzem magam a többiektől. :( Nem akarok annyira idősebben anya lenni, fiatal anyuka szeretnék lenni... Még egy párkapcsolatot kialakítani idő, meg mire megkomolyodik köztünk a helyzet annyira, hogy kisbaba is lehessen... Úgs érzem, kifutok az időből, vagy nemis tudom... :( Kicsit aggódok, hogy nekem mi van, ha nem fog összejönni.
2017. dec. 30. 05:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggód ezen,mindenkinek másképpen alakul az élete!

ismerkedj,barátkozzál,még fiatal vagy,lehet társad,sőt kisbabád is lehet!Fel a fejjel.


Nem verseny az élet!

Valakinek hamarabb van társa,mert így alakult az élete,valakinek később.

sok sikert! 30N

2017. dec. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem normális, főleg ebben a facebookos cukormázas világban, ahol az ember arcába ömlik a más tökéletes élete. Persze amúgy is egy ilyen korszak, a korahuszonéveseknél szoktak jönni először a gyerekek...


Neked is össze fog jönni. Ismerem az érzést, én kb. 21-22 évesen kezdtem érezni szintén, és tök pánikba estem, hogy vénlány maradok. De nem hajt a tatár, ne akard görcsösen, és főleg ne ugorj bele semmi hülyeségbe! Még nagyon az elején vagy, ismerkedj, szórakozz, éld az életet, utána úgyis sok mindenről le kell mondani.

2017. dec. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Neked ez a normális. Aki ép nem akar babát, hanem hetente bulit, neki az a normális, vagy utazni akar, világot látni, annak meg az.

Ismerek 30 éves nőt, ő, attól érzi jól magát, boldog, hogy a munkájának él. Ismerek 22 éves nőt, két ovis gyerekkel és ő a gyerekekkel érzi boldognak magát. Na és, nem érdekli őket, X, vagy Y ezt normálisnak, tartja, vagy nem.

2017. dec. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. dec. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Normális és becsülendő. Manapság sajnos ritka az olyan nő, aki gyereket szeretne.
2017. dec. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez lenne a normalis.
2017. dec. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Én is így éreztem, végül úgy döntöttem, nem fogok akármilyen párkapcsolatba gyereket vállalni, csak amiben màr tényleg úgy érzem. 36 évesen lettem anya. Most leszek 40 és most tartok ott, hogy szeretnék egy másodikat. Viszont sok dolgot átéltem így, amit egy fiatal anyuka nem biztos, pl beutaztam majd a fél világot, eljutottam olyan helyekre, ahova gyerekkel nem biztos, hogy sikerült volna. Nem bántam meg egy percig sem.

Ne azt nézd, másoknak mi van. A cukormàzas élet lehet nem is olyan cukormàzas... rengeteg volt évfolyamtársam, osztàlytársam házasodott fiatalon (huszonévesen) 30-as éveik közepèn épphogy 10 százalékuk élt még együtt a párjával...

Hagyd, hadd menjen az élet ahogy mennie kell ès ne görcsölj rà...

2017. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

20-21 évesen éreztem, hogy annyira lennék már apa, pár év és elmúlik....a felfogás hibátlan csak megvalósítani kell ritka nagy szerencse.


és igazuk van itt, hogy ez ne legyen határidős tevékenység mert abból vállás lesz

2017. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekkori álmom gyakorlatilag. Szinte biztos, hogy nem fog megvalósulni, de az életben minden más célom elérem, végtére is jó csere. :)
2017. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha mindig is ez volt benned akkor tök normális.

De bántás nélkül kérdezem: tettél is valamit, hogy megvalósuljon ez az álmod?

2017. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!