Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, mégsem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony vagyok, mégsem vagyok elégedett magammal. Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Vékony lány vagyok, kb 158 centi és 47 kg. Ez így arányos, meg sportolok is, úgyhogy formásak a combjaim és a popsim is, mégis mindig attól félek ismerkedésnél, hogy túl vékonynak fognak gondolni.


Gondolom ez azért lehet, mert az utóbbi időben az ilyen óriási segg lett a divat. Meg volt már, hogy neten ismerkedtem egy jóképű, sportos pasival, és egy idő után mondta, hogy ő tökre szereti, ha van mit fogni egy nőn. Azért én sem vagyok anorexiás, de messze vagyok ettől a “van mit fogni rajta” kategóriától, gondolom ezzel a telt nőkre célzott. Meg is mondtam neki, hogy ha látja a képeimen, hogy vékony vagyok, akkor miért velem ismerkedik? Aztán visszakozott, hogy dehát azért, mert tetszek neki, de így már nemis mertem vele találkozni, féltem, hogy azt gondolja majd, hogy túl vékony vagyok. És természetesen a rokonságtól meg az irigy, dagadt nőktől is folyton kapom az ívet, hogy lehetnék kövérebb, szóval vékony nőként sem habostorta az élet.


Hogy lehetnék elégedettebb magammal?:( Hízni amúgy szinte egyáltalán nem tudok, szóval nem kell olyan tanács, hogy “egyek többet”.



2018. jan. 5. 14:25
1 2
 1/16 Modeler ***** válasza:
100%

Kedves vékony lány:

Miért érdekel ennyire, hogy mások mit szeretnek? Ha Te így jól érzed magad a bőrödben, ne változtass. Ha a kiszemeltednek nem tetszel úgy ahogy vagy, szerintem nem találtad meg az igazit...

További jó társkeresést/edzést!

2018. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"az ilyen óriási segg lett a divat"


Szerinted miért van az, hogy a vékony lányok szerint "az ilyen óriási segg lett a divat", a kövérek szerint meg "a kis mell a divat"?

A helyzet az, hogy nőből most kb. minden divat.

2018. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, amúgy persze elég sok pasinak bejövök, de elég maximalista típus vagyok és nehezen viselem, ha akár csak egy embernek nem vagyok az esete :/ Épp ezen akarnék változtatni..
2018. jan. 5. 14:31
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszenek a pici és egyben nagyon vékony lányok. Én viszont eléggé macis vagyok. Gondolom a ha felszínes vagy akkor én nem lennék jó!?
2018. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"de elég maximalista típus vagyok és nehezen viselem, ha akár csak egy embernek nem vagyok az esete :/ Épp ezen akarnék változtatni.."


Hát kislány, akkor most pofára fogsz esni, mert NEM tetszhetsz mindenkinek, és 100%-ban biztos, hogy van olyan férfi, akinek nem jössz be.

Na, ezt a nagy lelki traumát hogy fogod feldolgozni?

2018. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra kell törekedned, hogy az önképedet elsősorban ne mások véleményéből építsd fel, és ne azoktól tedd függővé. Az értékeidet (külső és belső) próbáld belülről validálni, másoktól függetlenül.

Ha így teszel, akkor sem a srác beszólása, sem a dagadt nők irigykedése nem károsítja az önképedet, mert eleve nem általuk lett az érvényesítve.

2018. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nézd, mikor én megismertem a párom nem jöttünk be egymásnak. Nem tetszett a párom mint férfi. (meg én se neki mint nő)

Túl véznának gondoltam+ magas sem volt. Nekem meg a testesebb férfiak a gyengéim. Mégis a végén ő lett az életem párja és nem érzem azt, hogy kompromisszumot kötöttem az élettel.


Itt az ideált mindenki úgy kezeli mint valami szent törvényt, ami bebetonozott és sérthetlen. Pedig van szerelem az elképzeléseinken túl is!

Sőt! Az már teljesítmény ha valakit képes vagy úgy is megfogni, hogy kiesel a pereferált körből. Úgyhogy ezért ne legyen komplexusod.


Fejben vannak nálad akadályok, nem a tested az! Kezd el szeretni, becsülni, elfogadni magad! Akkor tök mindegy milyen vagy mert tudod, hogy téged fognak szeretni, nem csak azt a darab húst, amiben vagy.

2018. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem maximalizmus, hanem megfelelési kényszer, ha valaha boldog ember akarsz lenni, akkor ezt kiirtod magadból. Soha nem fogsz mindenkinek megfelelni, egyrészt lehetetlen, másrészt egyáltalán nem is kell. Minek?? Kezdj el önismerettel foglalkozni, ha kell, menj el szakemberhez, de keresd meg az okot, ami ezt kiváltja benned és aszerint cselekedj. Az önismeret az alapja a megfelelő önértékelésnek, amire láthatóan nagy szükséged lenne.
2018. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igazatok van, a felfogásommal van a gond, nem a testemmel. Ha mondjuk lenne 100 pasi, és abból 90-nek tetszenék, engem akkoris az a 10 foglalkoztatna, hogy dehát nekik miért nem? :D Inkább örülnöm kéne annak a 90-nek, meg, ha testesebb lennék, akkor meg tuti vékony akarnék lenni🤷🏼
2018. jan. 5. 14:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog nem meghallani mások kritikáját, hanem elengedni a füled mellett és csak azokra hallgatni, akiknek adsz a szavára. Ezt meg kell tanulni, különben nagyon sok frusztráció fog érni a mindennapokban.
2018. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!