Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi azzal a gond, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi azzal a gond, hogyha valaki messzebb lakik vagy nem a városban él?

Figyelt kérdés

Én már megkaptam azt, hogy 20kmes távolság sok neki, mert én nem Budapesten lakok hanem 20kmre tőle. Szerintem egy 200 kmes távolság se sok, ha szeretik egymást sőt még elég romantikus is tud az lenni, hogy nem találkoznak mindennap, de az a pár találkozás sokkal jelentősebb, tartalmasabb, mintha mindennap találkoznának.

Nem tudom miért kell ebből nagy hajcihőt csinálni pláne egy 20 km miatt, mikor könnyen meglehet oldani azt a kis utazást. Nagyon elvannak lustulva egyesek.


2018. jan. 6. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert futoszalagon randizgatnak csak. Mindig a konnyebbet, konnyebben fogyaszthatot keresik, es el sem tudjak kepzelni, milyen az, amikor valakihez valoban kotodsz.
2018. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan nagy akadály.

Valószínűleg nem ez volt az egyetlen akadálya a dolognak.

Ezenfelül tény, hogy nagyon kényelmes tud lenni, ha közelebb laktok, de szerintem abszolút nem ezen múlik egy kapcsolat.

2018. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A 200 km pont azt jelenti, hogy hétköznap lehetetlen a találkozás, mert ugye a felnőtt emberek dolgoznak. Az a napi 5-6 óra utazás pedig nem fenntartható.

Szóval csak a hétvégék vannak. Még ez sem akkora baj, de ha valami gond van és jól esne a másik támogatása, akkor 3-4 órán belül nem fog tudni odaérni a másik.


Ami a 20 km-t illeti, az már pont az a távolság, hogy valakinek költöznie kell. Mennyi, de mennyi embert ismerek, ahol egyik fél sem akar elköltözni a megszokott környezetéből. Ebből pedig csak a probléma jön. Hiába szereti egymást ként ember, ha a fővárosi nem akar elköltözni, mert imádja a fővárost. A 20 km-el arrébb lakó pedig nem akar a fővárosba költözni, mert "szerintem így is elég közel lakok, nem akarok a betondzsungelben élni".


Ez nem lustaság kérdése, hanem tiszta előrelátás.

2018. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy ha ugyan olyan emberek élnek hozzád közelebb is, akkor miért választanád azt, aki távolabb lakik. Gondold végig reálisan! Kit választasz? Akivel X alkalommal dughatsz vagy 10X alkalommal dughatsz Y időtartam alatt?
2018. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

20 km semmi. Napi szinten járnak be az emberek dolgozni ilyen távolságról.

Más városon belül autóznak ennél többet.

2018. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Bárcsak legfeljebb 20 km-re élne majd a leendő barátnőm! 🙂 Ez semmi. Az a baj, akikkel neten ismerkedtem, minimum 150-200 km-re éltek, nekem a 20-30, de még 40-50 km is remek lenne. Azzal viszont nem értek egyet, hogy elég a ritkább találkozás, mert nem tudod meg- és kiismerni őt a mindennapokban emiatt, inkább csak egy idealizált képet vetítesz ki rá, plusz nekem fontos, hogy minél többször ölelni, csókolni, érezni tudjam a nőt fizikálisan is.
2018. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Embere válogatja, hogy kinek mi a sok. Viszont bár én nem pesti vagyok, és nagyon ritkán jutok el oda, azt tapasztaltam, hogy gyakorlatilag városon belül sem mindig egyszerűbb eljutni A-ból B-be, mint ha Pestről vagy Pestre kellene elutaznod 20 km-es távolságra/távolságból. Ha ugyanúgy Pesten laknál, mint ő, akkor sem biztos, hogy könnyebben tudnátok minden nap találkozni, mint így. Az illetőnek valószínűleg nem (csak) a távolsággal volt baja, de legalább örülhetsz annak, hogy hamar lezárult az ügy, és nem pazaroltál időt és energiát erre az emberre.
2018. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Mert TARSAT keresek, nem alkalmi szabadidos partnert akivel kethetente egyszer "tartalmas idot toltok".

Az egy mas kategoriaju emberi kapcsolat.

2018. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiába szerelem meg minden, a közös jövőhöz kell a közös jelen is. Nem lehet megismerni a másikat ha heti 1 napot találkoztok évekig. Egyik ismerősöm csinálja ezt, pesti csajokat fűzöget állandóan, egy randira elmegy a távolság miatt 10-20 ezer forintja. Ennek semmi értelme nincs. Pláne mikor kitalálja, hogy valaki vigye már fel kocsival és elcseszi az egész napunkat. Persze nem 20 kilométerről beszélünk nyilván, azt én sem gondolom túl soknak. De az is bőven elég arra, hogy ne tudjatok rendesen találkozni, mert mondjuk hétvégén már nem megy busz/vonat este.
2018. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert ez csak eleinte elég. Az első néhány hónapban nagyon romantikus hetente egyszer találkozni. De ha egyik oldalról sincs meg a hajlandóság a másik környezetbe költözésre, akkor tényleg nem lehet belőle egy hosszú távú dolog.

És nyilván minél nagyobb a távolság, annál ritkábban tudtok hosszú távon találkozni és annál inkább gyilkos, mint romantikus.

Lehet hogy most minden másnap be tudsz menni a városba. De később, ha a rózsaszín köd felszáll, lesznek zsúfolt heteid amikor egy hétig dolgod van, nem érsz rá napi másfél órákat utazgatni oda-vissza. 200 km-en lehet hogy eleinte minden hétvégén tudtok utazni, de lesznek olyanok, amikor egy vagy akár két hétvége kimarad. Még az is romantikus amikor 3 hétig nem látod a párod? Én 1000 km-re lakom most a páromtól. Van hogy 2-3 hónapig nem látom. K.vára nem romantikus 10 hétig sms-ben szexuális életet élni és skype-on sírni hogy nem bújhatsz oda hozzá.

2018. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!