Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy nő nagyon sokat eszik össze vissza és sok mindent befal akkor az egyáltalán nem gond, de ha egy férfi csinálja azt, hogy sokat eszik és sok mindent felfal akkor egyből le van hurrogva, hogy milyen disznó stb?

Figyelt kérdés

Elég csak itt elolvasni egy ilyen kérdést..


Sok kérdést olvastam akinek sokat evett a párja és csomó női válaszoló azzal jött, hogy disznó meg stb meg undorító. De egy lány esetében a férfiak meg aranyosnak tartották. Nagyrészt.



Mindkét esetben az illető sovány lenne nem elhízott.


2018. jan. 2. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakinek nagy étvágya van és sokat eszik még nem lesz disznó, ha tud kultúráltan étkezni.


Nekem is van olyan ismerősöm aki borzasztóan vékony és mégis ő eszik a legtöbbet a társaságban, de senki sem hívta még disznónak.


19/L

2018. jan. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a falánkság mindig gusztustalan. Legalábbis nekem nem tetszik, akármilyen nemű az illető.
2018. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tehet egy szívességet akinek nem tetszik a táplálkozási szokásom. Ez egy személyes dolog. Senkinek semmi köze hozzá!
2018. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de az egyik válasz férfiaktól jött, a másik nőkőtől. a kérdésednek akkor lenne létjogosultsága, ha a nők vagy a férfiak mondták volna egyik esetben ezt, másik esetben azt.

mindenesetre nekem nem szimpatikus se nőben, se férfiben, ha feleslegesen zabál. közöm nincs hozzá, de párkapcsolatra nem választanék olyat, aki megeszi a fizetését, miközben semmi szüksége annyi ételre.

disznónak pedig azt nevezik, aki gusztustalanul eszik, zabál, el van hízva, zsíros még a bőre is a sok hústól meg minden lószrtól, és egyszerűen nem lehet mást mondani rá, mert viselkedésre és kinézetre is arra hasonlít.

belinkelheted amúgy ezeket a kérdéseket, én nem nagyon láttam ilyeneket. vagy tényleg egy kérdésen borultál ki ennyire?

kövér nőkre is mondanak cifrákat, ne aggódj. a mackós férfi mindig is vonzóbb volt, mint a mackós nő...

2018. jan. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!