Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés

Sosem szoktam döntéseimen gondolkodni.

Néhány hete vége lett egy kapcsolatomnak, ennyire még nem viselt meg. Nem tudom miért. De úgy döntöttem, hogy törlöm minden helyről a profilját meg mindenét, így nem látom és nem kattog rajta az agyam. Úgy váltunk el, hogy beszélni fogunk. Egyik részről sem történt meg a beszélgetés. Most meg hirtelen eszembe jutott hogy mi lehet vele meg ilyesmi...

Azért lett vége, mert szerinte nem illünk össze, és ne változzak meg, mert más ember lennék. Pedig én változtattam volna, ha elmondja mik a hibáim.


Szerintetek jó döntés volt ez a totális letörlés? Láttam néhány most képemet kedvelte, csak ezért ütött szöget a fejemben ez a gondolat.


Köszönőm.



2018. jan. 6. 19:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm* elírtam, elnézést.:D
2018. jan. 6. 19:41
 2/8 anonim ***** válasza:

A te döntésed. Mindenki másképp zárja le a múltat. Ez is egyfajta zárás és elfogadás.

Ne agyalj ezen, ha te úgy érezted, hogy ez jó döntés volt számodra, akkor mit érdekel az, hogy ki mit gondol erről?

Akár naplót is írhatnál, hogy kiírd magadból a bánatodat.

2018. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Ő még nem tekinti lezártnak?
2018. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én soha nem törlöm/tiltom az exeimet sehonnan. Beszélni nem szoktam velük, de nagy ritkán ránézek a profiljukra, hogy mi újság.

Ha neked jobb így, hogy törölted mindenhonnan, akkor jól döntöttél.

2018. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Nem tudom, mit gondolhat. Ő rakott ki, nyilván jobb neki egyedül.


Az előző esetből tanultam, ott így remekül felejtettem. Ezért ezt a példát tartottam magam előtt.

2018. jan. 6. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Valószínűleg neked így könnyebb.

Én sem látom sehol az exem és jól is van ez így.

Pár hete jutottam el addig hogy viberen sem nézegetem.

Idő idő idő...

Van egy érdekes cikk erről pont, hogy mennyire megnehezíti a közósségi média a szakítást, elengedést.

Jól döntöttél.

30F

2018. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez törölgetés baromság. Nem lehet embereket és időszakokat kitörölni az életünkből, mivel jobb ha nincs ott barát listádon. Modern kor baromsága. Együtt élni kell a "rossz" dolgokkal, nem semmisnek tekinteni őket. Vagy éppen kijavítani őket jóra.
2018. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


A probléma ott kezdődik, hogy ugye bejelentkezéskor meg online stb. állandóan feldobták a különböző oldalak, így meg aztán hogy tegyem magam túl a dolgokon!?


Másrészt, ettől független nem hajtom el a fejem ha meglátom az utcán, vagy ha valaki kérdezi, elmondom ezt a korszakot is.

2018. jan. 6. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!