Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre hallgattam, helyese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre hallgattam, helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban ismerkedtem meg egy férfivel társkereső oldalon,nem volt épp zökkenőmentes a kapcsolatunk.

Rengeteg buktató volt benne,és nem volt sosem felhőtlen.

Távkapcsolat volt végig,én komolyabbra szerettem volna forditani már,de egyszerűen mindig talált valami kibuvot hogy miért nem jöhet ez össze,nem vagyunk már gyerekek.

Én futottam utána már rengetegszer,holott nem a szomszédban lakik.Minden sz@rért letolt,pl ha este a megszokott időpontban nemtudtunk beszélni napokig duzzogott.

Kiadtam az utját de a szívem belül most meghasad,túl leszek ezen?


2017. júl. 10. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne fájlald, jól cselekedtél.
2017. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen döntöttél. Túl leszel rajta. Főleg ha találkozol egy rendes, kedves, nem gyerekesen duzzogó férfival.
2017. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most fáj, de el fog múlni. Sokkal többet és sokkal tovább szenvednél, ha benne maradnál egy ilyen borzasztó kapcsolatban.
2017. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Jol tetted! En is kiadtam egy pasi utjat, de jol tettem :)
2017. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó döntést hoztál. Miért futkosnál utána?
2017. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, helyesen döntöttél.
2017. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Hamar túl leszel rajta. Nem volt ez olyan nagy kapcsolat.
2017. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindent ki lehet bírni.Ez klisé,de ha belegondolsz,azt is kibírtad,hogy egy évig szenvedtél mellette.Most meg kisírod magad,fájni fog pár hónapig,aztán jön más.Az élet nem áll meg.Azelőtt is forgott a föld,mielőtt ismerted volna.
2017. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jól tetted.

Őszintén megdícsérlek, hogy kiléptél belőle.Sokan akkor sem szakítanak, ha az borzalmas, nem mernek, kapcsolatfüggők, félnek mi lesz.

De te erős voltál..

Jól tetted.

Kívülállóként az jön le,hogy ennek nem lett volna jövője.

Aki szeret, aki veled tervez, az megoldja,hogy láthasson és hogy ne távkapcsolat legyen, ha pl össze tudjatok költözni..Aki szeretné,az minden követ megmozgat,hogy létrejöhessen.

A felesleges viták apróságokon meg még inkább arra utalnak,hogy jobb lesz így.

Távkapcsolatnál nem nagyon nyerő,ha napokig duzzog.

Szerintem jól tetted.Bátor döntés,de valószínű helyes.

2017. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Igen túl leszel rajta.

De én mindig csak azt tudom mondani hogy őszinteség és kommunikáció az alapja mindennek. Ha ezek a problémák meg lettek beszélve mégsem tudtatok egymáshoz idomulni, akkor helyesen cselekedtél.

2017. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!