Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki, mit gondol? Mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, mit gondol? Mit lehetne tenni eben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány a munkahelyemen, akivel egyre többet beszélgetünk. Nyáron is több programot szerveztünk. Például mozi, strand, séta, hambizás. Nyáron mondta, hogy minden szuper neki, a társaságom miatt. És a nyakamba borult és mondta, hogy ha törik, ha szakad tartani akarja a kapcsolatot. Ezután kb 1 hónapig szinte alig írt. Azóta megint elkezdtünk beszélgetni. Sajnos van egy lelki eredetű betegsége. Betegállományban van otthon. Tegnap elkísértem őt az orvoshoz. Még azt a házat is megmutatta, hogy hol nőt fel. Árulják azt a házat. Körül vezetett. A sulit is megmutatta, ahova járt tanulni. Sajnos időhiány miatt nem tudtunk tegnap beülni sehova. De abban maradtunk, hogy bepótoljuk. Kedden vissza kell menni az orvoshoz. Abban maradtunk, hogy akkor is engedi, hogy elkísérjem őt. Otthonról annyit írt, hogy köszöni nagyon szépen, hogy elkísértem őt. Azóta töltöttünk együtt egész napot is. Arról beszélgettünk, hogy nagyon jó fejnek tartjuk egymást. És tulajdonképpen kedveljük egymást. Volt olyan, hogy ő hívott meg egy kávéra. És csokit is kaptam tőle, mert mellette állok. Azt akarta, hogy a szilvesztert is együtt töltsük. Csak sajnos közben kicsit félre értettük egymást. Azóta szervezett másik programot így nem tudta már vissza mondani a másik programot. Az elmúlt 2-3 n szinte alig beszéltünk.
2017. dec. 31. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja,de haladj ezen az úton,sok figyelmet szentelj neki,a sok gondoskodás lehet hogy meghozza a jutalmat,átfordul benne valami.De egyenlőre ne láss bele többet mint barátság,mert végül is azok vagytok.
2017. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak lelki szemetesnek tart téged, vagy pincsikutyának, aki mindig ugrik, még akkor is, ha a gazdi nem füttyent neki. Ha többet szeretnél tőle, akkor tisztázzátok, hogy ő mit akar, és ha eltérőek a céljaitok, akkor távolodj el tőle, mert a végén te is rámész erre az egészre. Tudom, mert én is jártam már így, volt, aki kihasználta a jóindulatomat és azt, hogy be akartam nála vágódni, miközben én többet éreztem iránta. Szerintem mielőbb tisztázd vele a helyzetet, később még rosszabb lesz, ha kiderül, hogy nem akar tőled semmit.
2017. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!