Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak én vagyok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én vagyok olyan aki a párja mellé állna szinte minden esetben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy bűnt követ el vagy törvénytelen dolgot tesz.
2018. jan. 7. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes lennél bűntársa lenni egy tolvajnak vagy gyilkosnak, akkor vagy súlyosan hülye vagy...vagy súlyosan hülye.
2018. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bűncselekményben nem. Minden másban mellette állnék
2018. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bonnie és Clyde? :D
2018. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy cégvezetőt, csal a dolgozók fizetésével. A felesége mellette áll, én össze sem jönnék ilyennel.
2018. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a cigányoknál ez alap.
2018. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én a férjem mellett állnék- tudod, jóban-rosszban. Ha csak buliból embert ölne, akkor valószínűleg ezt átértékelném, de amíg "csak" anyagi jellegű bűncselekményekről van szó, addig kérdés nélkül. Nincs lelkiismeretem, ez van.
2018. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyünk egy speciális esetet, amikor mondjuk az életünk vagy szeretteink élete múlna rajta, kényszerhelyzetben lennénk, amit valahogy át kell vészelni, esetleg háborús idő lenne, akkor beleférnek ilyen dolgok is (anyai nagyanyám mikor gyerek volt, a családja elbújtatta az üldözött zsidókat, akiknek csak annyi vétkük volt, hogy zsidónak születtek), de ha ilyenről nincs szó, akkor én jobban szeretem az egyenes utat.
2018. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

" bűnt követ el vagy törvénytelen dolgot tesz."


Csak a végén nehogy mellette is üljél

2018. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"embert ölne, akkor valószínűleg ezt átértékelném, de amíg "csak" anyagi jellegű bűncselekményekről van szó, addig kérdés nélkül."


Vicces.


Ha megölsz egy embert, akkor bűnös vagy a társadalom szemében.



Ha csak anyagi jellegű a bűn, akkor semmi gond...


Persze, az is csak anyagi jellegű, ha spórolásból az olcsóbbik szigetelőanyagot építed egy óvodába, ami tűz esetén gondot okoz, ha eltitkolod, hogy a ház amit építettél nem felel meg valamilyen biztonsági követelménynek, ha nem fizeted ki az alvállalkozóidat, és emiatt valaki csődbe megy, rámegy az egészsége, akár öngyilkos lesz.


De ilyenkor becsületes üzletember vagy, csak egy kicsit simlis, persze, ha megölsz valakit, az már más. Más?

2018. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak te vagy ilyen különleges és egyedi. Ezt akartad hallani gondolom.
2018. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!