Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek egy zárkózot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy zárkózott férfi felé?

Figyelt kérdés

Az az érzésem, hogy talán nem vagyok közömbös számára, de csak nem régóta ismerjük egymást, nem tudom ezt biztosra megmondani. Azt tudom róla, hogy zárkózott, nehezen nyílik meg az embereknek. Eleinte mi sem beszéltünk, aztán megtörtem a jeget és onnantól könnyebben ment minden. Viszont itt leragadtunk, én pedig nem tudom, mit tehetnék. Nem merem elhívni randizni, mert azt még túl korainak érzem. Ezzel 100%, hogy elijeszteném, vagy talán rosszul is esne neki, hogy nem elég, hogy zárkózott és nehezen nyit, még azt is "elveszem" tőle, hogy ő kezdeményezzen. (Aztán az is lehet, hogy túlgondolom.)


Mit tehetnék?


2018. jan. 7. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Türelemmel.
2018. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen... Ezt valahogy gondoltam. Viszont szimplán türelemmel nem jutunk egyről a kettőre, ha közben nem mutatom ki valahogy, hogy érdeklődöm iránta. Amit nem tudom, hogyan mutassak ki, hogy ne legyen sok.
2018. jan. 7. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Érdeklődj felőle gyakran, majd csak veszi alapot.
2018. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves emberről van szó? Azért a zárkózott és a besz-ri nem egyenlő. Nem lehet, hogy csak barátként érdekled?
2018. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen férfiaknál az a titok, hogy sokat kell rájuk mosolyogni meg kedvesnek kell velük lenni, ettől leomolnak idővel a körülöttük lévő falak. Mutasd ki neki, hogy kedveled, jó érzés a közelében lenni, legyél bájos és angyali - ha valóban zárkózott, szerintem nem sok ilyen jellegű gesztus érheti a nők részéről. Biztos, hogy ellágyulna tőle és ha szerencséd van, fel is bátorodna. A hódító férfi az ilyen pasikban is ott van, csak alaposan elnyomta valamilyen lelki trauma, fájdalom vagy kudarc(sorozat).
2018. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nyitottan
2018. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Úgy érted kisfiúhoz? :))) Ha férfi akkor nyisson és szerezzen meg magának :)) Nehogy már a nyúl vigye a punát hahó !! :)))
2018. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlackSword ***** válasza:
0%
Nem jell egyből berúgni az ajtót... hívd el kávézni... aztán tereld a dolgot... nő vagy ehhez értened kell...
2018. jan. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Az a mosolygós angyali válasz szerintem hasznos. Én egy évig csináltam ezt passzívan a megismerkedéstől fogva (munkahely miatt szerencsére sokat találkoztunk). Meg kimutattam, hogy odafigyelek rá. Olyan fél év után egyre többet viccelődtem vele, olyankor néha soknak éreztem magam, mert általában nem reagálta le a poénokat, emiatt mindig visszavettem kicsit magamból. Amikor már majdnem egy éve ismertem, a kollégák előtt elszólta magát, hogy van egy új lány, akit gyönyörűnek tart és ez nagyon zavarja őt. Persze jött nekem a forró drót, szóval tovább lebzseltem körülötte és egy év után randira hívott és azóta együtt is vagyunk, lassan már két éve. Szóval ha hiszed ha nem, türelem kell. Utólag bevallotta, hogy a megismerkedésünk után ő körülbelül első hónapban már teljesen belém zúgott, amit nagyon viccesnek találtam, mert én fél év után is csak sejtettem, hogy talán bejövök neki. Nekem fél év után kezdett tetszeni. Szóval türelem + finoman lebzselj körülötte!
2018. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!