Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé ciki szituáció, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé ciki szituáció, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Még év elején volt egy barátom, olyan 1 hónapig. Lefeküdtünk meg ilyesmi, azonban rájöttünk, hogy más az értékrend, így befejeztük. Olyan november végére sikerült találnom egy normális baráti társaságot, ott pedig az egyik lány, akivel tök jól kijövök meg sokat baromkodunk, kiderült, hogy szerelmes ebbe a srácba..kicsit így érdekes a helyzet, nyilván nem akarom neki elmondani, hogy mi amúgy együtt voltunk meg hasonló, akkor nem volt nagy dobra verve, a srác meg szerintem nem mondja el neki. Igazából nem tudom, hogy haragudna-e rám vagy féltékeny lenne, de egyáltalán nem lenne jogos, elvégre akkor még nem is beszéltünk egymással.


Mi lenne a helyes dolog? Csak hagyjam és lesz, ami lesz? Azért gáz most ez a szitu, mert valamelyik nap filmeznénk ,és átakarja hívni a szobába a srácot..Inkább valami kifogással skippeljem?


19l



2018. jan. 7. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
legyél őszinte, mert aztán csak egyre kínosabb lesz! aki mással nem őszinte, elfogy majd a réteslisztje! :))))
2018. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte.
2018. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legrövidebb út az egyenes...ez most a te esetedben az őszinteség... jobban fogsz járni vele.
2018. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval magyarul menjek elébe a dolgoknak és mondjam el neki? Végül is eddig sem hazudtam, mert senki sem kérdezte, hogy mi tényleg együtt voltunk-e a sráccal...pár ember tudta csak..ezzel meg csalódna vagy megbántanám, nem tudom, annyira még nem ismerem...meg elég sokat szenvedtem normális társaság nélkül, és ezt a kibontakozót nem szeretném elvágni.. vagy akkor szerintetek pont az ellenkezőjével tenném?
2018. jan. 7. 20:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabbul esne neki az, hogy nem tőled tudja meg mint az, hogy azt mondod neki, hogy figyi egy darabig volt vmit, de semmi komoly.
2018. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elébe mennék és elmondanám neki, csakis a miheztartás végett: hogy te nem akarsz tőle semmit, örülsz neki, ha a csajjal összejönnek, meg hogy a barátságotok sokat ér neked, ezért őszinte szeretnél vele lenni. Sokkal rosszabb, ha másik úton derül ki...
2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Rbanc problems. Egy kanra hajt a fél város és néha vannak ilyen ütközések. Hehe
2018. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Háát igazából annak sem örülnék, ha összejönnének, mert ismerem a srácot...csak a szex kell neki, más nem..itt ütközött az értékrend..hogy majd azzal, ha ágybabújsz vele, akkor biztos megismered meg stb, nem is a beszélgetéssel meg programokkal, csak ezzel..:D


De okés, köszönöm a normális válaszokat, majd valahogy megpróbálom elmondani..:)


Kedves utolsó, téged meg nem minősítenélek.;)

2018. jan. 7. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Összefekszel normális ismeretség nélkül valakivel akiről dugás után rájössz, hogy csak a dugás miatt kellettél neki... Hány srácnál szpod be ezt a dolgot? Mert, ha erre hajlandó vagy és ráadásul még hagyod, hogy a kialakuló legjobb barátnődet is lekúrja, akkor mi vagy ha nem ribi?

Nem véletlenül írtam azt amit írtam és úgy látom nem is nagyon nyúltam mellé.

Normális nő nem fekszik össze ilyen figurákkal csak úgy. Normális nőt nem lehet rászedni ilyenekre.

2018. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!