Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a pasi tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a pasi tőlem ugy köszön el hogy hozzáteszi a keresztnevemet?

Figyelt kérdés

Pl.:Szia xy

De mindenki mástól Sziá-val köszön.



2018. jan. 8. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Tudja a neved.
2018. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Na b+. Szerinted?

31/f

2018. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mielott jonnenek a "biztos beled van zugva" fele buta irasok,csak tudni szeretnem hogy az ilyen dolgoknak van e valami "jelentese".Tehat hogy peldaul haverkent kezel vagy stb.
2018. jan. 8. 09:17
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Tanuld meg, hogy a férfiak ilyen téren nem rafináltak, nem játszmáznak....nem jelent semmit.

Mi nők vagyunk hajlamosak mindenben valami jelet vagy sorsszerűséget vélni...hamar szokj le erről mert sokat fogsz csalódni.

40N

2018. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ugy tunik senki nem erti.Nem fuzok a srachoz semmifele erzelmet. :) Csak altalanossagban tettem fel a kerdest,de igazabol rosszul is kerdeztem.
2018. jan. 8. 09:22
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tudja a neved. Semmi mast.
2018. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A közeli embereknek mondom a nevüket néha vagy ha ideges valaki
2018. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom így ha tudom a nevét és nem úszimpatikus. Az, hogy tudom a nevét már önmagában is jelzésértékű. Összefogalva nálam kb. annyit jelent, hogy legalábbis nem mész az agyamra, nem érzem hogy ellenséges vagy velem. De ettől még gondolhatom azt is hogy te vagy a legrondább nő akit valaha láttam, meg úgy is, hogy az egyik legcsodálatosabb lény a világos.
2018. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez se igaz, mert én is hasonlóképpen gondolkodom e téren, mint a nők. Mindenbe jeleket látok. Tegnap én is elgondolkodtam, hogy vajon miért teszi mindig hozzá a nevemet az elköszönéshez a munkahelyemen egy nő, amikor másnak nem köszön így.

2018. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én általában akkor csinálok ilyet férfiként, ha nagyon tetszik egy nő. A neve kimondásával, leírásával hangsúlyozom a személyének fontosságát, persze átvitt értelemben. De ezt sem mindig teszem, csak akkor, ha mondjuk ritkábban találkozunk.
2018. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!