Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim hány alkalmi, egyéjsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim hány alkalmi, egyéjszakas kapcsolatotok volt?

Figyelt kérdés
Volt olyan akivel nem csak egyszer feküdtetek le?
2018. jan. 8. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Le fognak szavazni, de akkor is leírom az igazságot: nem volt és nem is lesz alkalmi kapcsolatom. Kockázatos is, és nem is látom semmi értelmét. Ugyanazt, vagy jobb örömöt tud szerezni a vibrátorom. A párkapcsolat más kérdés, az sokkal többről szól.
2018. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem még sosem volt, csak párkapcsolatban feküdtem le férfiakkal.

Azonban ha egyedülálló lennék, akkor nem zárkóznék el szerintem, régebben is fantáziálgattam erről-arról, de nem tettem meg.


24N

2018. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

#1 Engem meg azért fognak leszavazni, mert sok volt😀De mások véleménye soha nem érdekelt, ha érdekelt volna, akkor ki se próbálom a kalandokat.


Ezt is lehet ésszel csinálni. Pl én környékbeliekkel, haverokkal sosem szexeltem és nemis szexelnék, és olyannal sem, akinek kapcsolata van. Így ki is esek a rosszindulatú pletykák és konzervatív megbélyegzések bűvköréből. Talán egyszer eljön az az idő, mikor nem úgy állnak majd az emberek a szexhez, mint az emberöléshez(kb hasonlóan bűnös dologként kezelik, legalábbis a primitívebb réteg), bár ismétlem, engem pont nem érdekel, ki mit gondol erről.


Amúgy annak ellenére is, hogy volt kb 20 kalandom, egy nagyon értelmes és tündéri barátom van(ügyvéd) és tud is arról, hogy volt ilyen kalandor életmódom. Neki is volt, csak mi vagyunk olyan értelmesek, hogy emiatt nem gondoljuk megbízhatatlannak vagy rossz embernek a másikat :) Fiatalok voltunk és szexelni akartunk kötetlenül. Ennyi, nincs ebben semmi rossz.

2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Az, hogy ügyvéd miben külömbözteti meg a többi férfitol? Azért értelmes? Ez jó!!!
2018. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1: <3. Ugyanígy vélekedek, csak a "másik oldalon" vagyok, ja és nincs vibrátorom xD
2018. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem volt és nem is lesz.

Szeretném elkerülni azt a hibát , amibe ilyenkor a legtöbb nő beleesik.

Vagyis megvolt a szex és a nő elkezd többet érezni ,úgy gondolja, hogy különleges a férfi számára. Közben a férfi meg nagy ívben tojik rá és az érzéseire. Ami persze teljesen érthető egy férfi szempontjából.

N

2018. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 És ha a nő sem akar semmi komolyat? Csak szexelni? Úristen, 21. században élünk, vagy itt egyesek még mindig ott tartanak, hogy egy nő csak komoly kapcsolatot akarjon? Néha úgy érzem, hogy ez a gyakori valami másik világ, akkora baromságokat tudnak egyesek összehordani, amiknek semmi köze a való élethez :D


Amúgy meg, ha nőként tudod, vagy legalábbis sejted, hogy a kiszemelt pasi csak szexre megy, akkor te vagy a hülye, ha mégis kapcsolatért epekedsz nála.

2018. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
0. Nekem egy férfi volt/van az életembe és mellette nem férne bele ilyesmi.
2018. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7 es válaszoló . Nem azt írtam , hogy minden nő így gondolja. Nyugodjál már meg. Én azért írtam ezt mert én nem tudnék belemenni egy ilyen kapcsolatba. Egyáltalán nem is írtam semmi rosszat azokról a nőkről akik ugyanúgy szeretik a szexkapcsolatokat. Van nem egy olyan barátnőm aki most ilyen kapcsolatokba megy bele és igazából az a véleményem hogy mindenki csinálja azt amiben jól érzi magát. Nem szoktam mások életébe bele szólni.

Ja és szerintem a kérdező fel tett egy kérdést amire korrekten válaszoltam hogy én hogy állok ehhez a fajta kapcsolathoz. Azért mert te nem így gondolod nem kellene lepontozni én sem vetem meg azt a hozzáállást ahogy te gondolod.

További szép napot.

2018. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
0, azaz nulla. És amennyira rajtam múlik nem is lesz. N/30 jelenleg kapcsolatban, remélem már örökre:-)
2018. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!