Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy volt drogossal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy volt drogossal?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalataitok? Visszaesik az ilyen ember? Milyen személyiségváltozások állnak be a droghasználat miatt?
2018. jan. 8. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ.. persze én is elítélem a szenvedélybetegeket, de pl azt nem tartom annyira súlyosnak ha valaki baráti társasággal elszív egy jointot, vagy bepapírozik/ecstasyzik egyszer-kétszer discoba.. ha valaki csak kipróbál valami könnyűdrogot, de utána többet nem használ, és egyébként értékes tagja a társadalomnak akkor max ejnye-bejnyét kap, es meg kell ígérnie hogy többet nem fordul elő.. bár ezzel pont nem a drogfüggőket írtam körbe ugye? :D
2018. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10

Értem, köszönöm a választ!

2018. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Első hallásra rögtön elgondolkodnék rajta. Igazából a dohány is zavar egy szinten, de elviselem ha az van. Nade az alkohol és a drog igen más. Mint egy sima dohányos, ha vissza is esik, vagy csak időszakosan van a leszokás nem feltétlen a világ vége.


De egy alkohol, vagy a drogok rendszeres használata az jóval különb. Hiszek a leszokásban, vannak szép és kiemelkedő példák. Viszont azt kell, hogy mondjam több ment az emberek fele visszaesik, vagy éppenhogy kordában tartja magát. Hatalmas erőfeszítés vagy töréspont kell az életben, hogy valaki elmenjen elvonóra, és folyamatos ellenőrzést, ápolást igényel egy ilyen ember.

Én első kézből tudom milyen ez, és köszönöm nem kell belőle. Sajnos egy függővel éltem együtt évekig.


Exemről derült ki, hogy korábban drogozott, partiban és melóban (elvileg szakácsok gyakran csinálják, hogy pörögjenek, most én ezt nem tudom, ő mondta)

legutolsó exem néha szórakozásból haverokkal, vagy nagyon ritkán velem elszívott egyet, de ő miatta én is elkezdtem. Nyilván csak kb 5x történt, azóta nem is, és nem is akarom.


Szóval undorító az egész szitu és rosszul jössz ki :D Szép mesetörténet, ha nem így lesz, de benne van a pakliban:)

2018. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem
2018. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én olyannal nem, aki keménydrogot tolt.. pl aki herkázott, az sose szokik le teljesen, élete végéig kívánni fogja, és elég egy nehéz időszak, vagy valami tragédia, és már vissza is szokott. Emellett azért azokra már nem lehet ráfogni, hogy "hé, fiatal voltam, bulizni akartam egy jót"... az ilyen cucc óriási butaság és felelőtlenség.


A könnyűdrog más, arról tényleg le lehet szokni.

Fura egyébként, nálam ezek közül a legrosszabb a cigi. A párom cigizett régen de leszokott, nem tudom mit csinálnék, ha visszaszokna, konkrétan hányok a cigiszagtól, úgy pedig elég nehéz lenne normális közös életet élnem egy cigissel...


Amin elgondolkoznék, az a gomba és társai... bármikor beüthet újra. Autóba biztos nem ülnék be mellé, francnak se hiányzik, hogy hirtelen egy narancsnak kezdje gondolni magát vezetés közben, csak mert x éve betolt némi halus cuccot...


(btw "drog" a kamillatea, a ginseng kapszula, és a többi ilyesmi is, ugyanis a "drog" természetes eredetű, gyógyhatású valami. A kérdező gondolom a pszichoaktív szerekre gondol.... Ha nem, hanem szó szerint: igen, simán járnék olyannal, aki használt már gyógynövényeket :D )

2018. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!