Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Gondolkozom hogy kipróbálom a Happy finisht vagyis amikor egy csaj masszázs vegen kiveri nekem. Valaki próbálta mar ? Milyen Nagyon gaz lenne ha elmennek ?

UI: Meg nem voltam novel.

22/F



2018. jan. 8. 18:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ha a csaj veri neked, akkor miért lenne gáz, hogy ha elmész? Végülis ezért fizetsz, nem?


Azért javaslom, hogy inkább szerezz barátnőt, ha van rá mód.

2018. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem teljesen jó, sok szempontból jobb, mint az aktus.

Akinek csokifudzsi a neve, az ne problémázzon már ezen...

2018. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1: Az utolso mondatod hogy erted ? Lehet utolag megbannam ha kipróbálnám ?
2018. jan. 8. 18:39
 4/27 anonim ***** válasza:
10%

Nem gáz, de két ember kell hozzá.

Amíg nincs meg a partner, aki szintén akarja ezt, addig fölösleges azon rugózni, hogy gáz vagy sem.


22/N

2018. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Sokan élnek a prostituáltak által nyújtott élvezetekkel. Úgyse tudja meg senki más,így nincs benne semmi szégyelni való. Ha te úgy érzed neked tetszene, tedd meg! :D
2018. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz, inkább folyadék. A gáz is lehet a masszázs mellékhatása, de ritkábban szokták direkt akarni.
2018. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igazabol a szegyellnivaloval van gondom. Soha nem voltam nővel intim kapcsolatban, és kicsit félek, hogy elmegyek egy vadidegen emberhez (23 éves), és eléggé szőrös is vagyok igy a fanszorzetem elég nagy.
2018. jan. 8. 21:24
 8/27 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok.
2018. jan. 11. 13:53
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem olyan bonyolult kérdés ez. Ha kedved támadt kipróbálni, hajrá, menj el hozzá. És ha cikinek érzed, hogy dús vagy hosszú a fanszőrzeted, azon is lehet segíteni egy ollóval és borotvával...
2018. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2018. márc. 3. 00:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!