Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örülnétek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!


Tetszik egy fiú, akivel egyetemen sokat beszélgettem, de most a vizsgaidőszak alatt nem találkoztunk és nem is beszéltünk egymással. Szorgalmi időszakban úgyis fogunk találkozni és mivel jön a hideg (elvileg, lassan ideje lenne), ő pedig fázósabb, arra gondoltam, hogy a közelgő szülinapjára kötnék neki egy sálat.


Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szerintetek tolakodó lenne? Vagy béna ötlet a kézzel készített ajándék? Pár barátnőm kicsit leszólt miatta, ami kicsi lelombozott, de mielőtt feladnám megkérdezem a külső szemlélődőket, akik itt vannak. Nektek hogy esne ez? Örülnétek neki?


A válaszokat előre is köszönöm szépen és további szép estét kívánok!


21 L



2018. jan. 8. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos ötlet, persze csak akkor, ha tényleg szépen tudsz kötni, és nem lesz tele lyukkal az egész.


22/N

2018. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki.

Azért mert tudnám, hogy kifejezetten nekem csinálta, és dolgozott vele.

Nem pedig csak úgy vett valamit.

Ez sokkal személyesebb és értékesebb.


Egyedül arra figyelj, hogy ha hordaná is, akkor olyan fonalat válassz, ami nem irritálja a bőrt.

Mert ha ilyen szúrós anyagból van, valami rettenet tud lenni egy sál.



F20

2018. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Attól függetlenül tetszene, aranyosnak tartanálak, ha nem is jönnél be, mint nő. Megköszönném, de hozzáfűzném, hogy igazán nem kellett volna. Persze ezt mosollyal fűszerezném. Ha pedig bejössz, akkor instant randira hívnálak helyben, mondjuk egy forrócsokizásra, kávéra, kajára, akármire és biztosan a két puszi mellett meg is simizném a hátadat hosszasan.

Aztán később pedig borzalmasan kikormolnálak.

2018. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyen vastag, puha fonalra gondoltam, nem olyanra, amitől szegény hetekig vakarózik. Egy szimpla fekete sál, ami tényleg hordható lenne.
2018. jan. 8. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha jóban vagyok a lánnyal, akkor örülnék neki. Ha tetszik a lány, akkor nagyon örülnék neki. Ha közömbös a lány, akkor kellemetlenül érezném magam.
2018. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nagyon örülnék neki. :D Egyszer egy ellenkező nemű csoporttársamtól kaptam már karácsonyra kézzel készített ajándékot. Azóta is megvan és nagyon tetszik, jó visszagondolni hogy ezt kitől kaptam. Ha egy sálat kapnék azt biztos addig hordanám amíg tönkre nem menne. :)


20F

2018. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene, hogy időt szánt a lány ilyenre, örülnék neki.
2018. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kézzel készített ajándék, aminek haszna is van, a legjobb szerintem. Személyes, hasznos és van benne munka is. Jó ötlet.
2018. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kedves ötlet, szerencsés ez a srác.
2018. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!