Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban hogy lehet erre finoman utalni?

Figyelt kérdés

Számomra elég megdöbbentően fogkövesek a fogai.

Ami kicsit bizarr. Hogy mondjam neki tapintatosan, hogy le kéne szedetni és alaposabban fogatmosni?

Elég fura helyzet :/ Egyáltalán mikor lehet ilyet közölni?


Még csak néhány randi volt, de egyébként jónak ígérkező kapcsolat.


2018. jan. 9. 09:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oh ne már, mindjárt teljesen kiábrándulok.
2018. jan. 9. 11:32
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy mész fogorvoshoz hamarosan. Kérdezd meg, hogy ő kihez jár és milyen orvos. Aztán kérdezd meg, hogy nincs-e kedve neki is elmenni veled, a kontroll sosem árt.
2018. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Húgomnak volt egy olyan barátja, akinek borzasztó fogkövesek voltak a fogai. Évekig voltak együtt, alkalmanként mindig szóba hozta valaki. Először, csak célozgatások voltak, majd anyum egyszer kerek perec megmondta, hogy nem e akarja leszedetni, mert nagyon csúnya. Válasz a következő volt. "Minek? Úgyis visszajön megint." A körmei és a ruhái is gyakran koszosak voltak, de erre külön büszke volt, hogy legalább "látszik rajta, hogy dolgozik". (Jó anyagi helyzetben voltak, nem arról volt szó, hogy nincs más ruhája.) Én megértem, hogy a köröm alól van, ami nem jön ki rögtön, meg ne is frissen manikűrözve jelenjen meg, de szerintem átöltözni semmiből nem tart, mielőtt átmegy az ember a párja családjához. (Tiszta ruhában is elhisszük, hogy fát vágott.) Igaz ezt a palit más sem igazán zavarta. Simán flangált nálunk egy szál gatyában, eregetett elől, hátul, mert hát ő így érzi jól magát. (Én meg legyek hálás, hogy ebéd közben is gyönyörködhetek a csodás testében, makulátlan fogsorában és a munkás kezeiben. :D)


Próbálj célozni rá, aztán látod rajta, hogy hogy reagál. Valószínűleg, ha nagyon zavarná, már intézkedett volna.

2018. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ez a baj, hogy nyilván feltűnt neki, csak nem érdekli. És ha ez nem érdekli, akkor mennyire foglalkozik

egyéb higiéniai dologgal. És ez baj.


Aztán meg én érzem magam hülyén, ha egy kis semmi fogkő miatt szakítok.

2018. jan. 9. 13:03
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy aki egy ilyen látványos dologra nem figyel, az másban is nagy valószínűséggel igénytelen, csak azt még nem látod, mert az ismerkedési fázisban mindenki a legjobb oldalát mutatja...
2018. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!