Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nem olyan szép fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nem olyan szép fiúnak szép barátnője van, miért gondolják sokan, hogy biztos nagyon gazdag?

Figyelt kérdés
A barátomnak néha tesznek fura megjegyzéseket, pillantásokat, ha pl. étteremben vagyunk vagy utazunk, esetleg ha eljön velem vásárolni. (ahol csak akkor fizet nekem ő, ha ajándékot szeretne venni, de nem tudja, minek örülnék és mire van szükségem)

2018. jan. 9. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
de lové miatt elfogadtàk.
2018. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ilyesmi vagyok mint a cikben izom es szakal nelkul: [link]
2018. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert irigyek rá? :D Na mutasd a búrádat Baby, kíváncsi lettem rád!
2018. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége kicsinyes és korlátolt. És magukból indulnak ki. Vagyis őnekik csak akkor kellene ilyen férfi ha gazdag. Nekem is volt hasonló tapasztalatom. A barátnómmel elmentem bulizni. És a fiúk od aj odajöttek és kikezdtek a csajommal. Nagyon megalázó volt. Azt hitték egy ronda fiúnak nem lehet ennyire csinos barátnōje. A csajom elkűldte ökek a....... Majdnem összeverekedtem velük. Az emberek nem értik meg, hogy a szerelem néha fura dolgokra is képes.
2018. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gondolom kocsija vagy motorja az van. Ez már önmagában elég ahhoz, hogy egy ronda srácnak szép barátnője legyen.
2018. márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!