Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet valójában irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet valójában irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác,nagyon jóban vagyunk. Elvileg csak barátok vagyunk,de nem igazán viselkedünk úgy. Már egy ideje ha elmegyünk iszogatni ott kötünk ki,hogy csókolózunk. Szoktam nála aludni,mindig összebújunk. Mostanában ha nem iszik akkor is közeledik felém. Egy pár napja mikor nála voltam,megkérdezte hogy lefeküdnék-e vele. Mire én igent mondtam. De nem tettük meg. Én személy szerint örülnék ha összejönnénk. Szerintetek ő mit érezhet irántam?

2018. jan. 9. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Aranyosak vagytok. Valami hasonlófélét érezhet a fiú is feléd.
2018. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kicsike 13 ***** válasza:
Egyébként..mi volt pontosan köztetek eddig? Szex nem, de mégis akkor mi?
2018. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csókolóztunk meg együtt aludtunk. De nyilván a barátok nem csinálnak ilyeneket.
2018. jan. 10. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Azt innen senki nem mondja meg, hogy komolyat akar, vagy néha jó vagy neki és megfektetne mellé.

2018. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megdugna, de ennyi. Mar tudja is, hogy megtenned. Ha akarna valami tobbet, mar mondta volna.
2018. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 25. Igazából régebben volt róla szó,hogy lehetne több is,csak egy kis időre másik városba kellett költöznie és így nem lett belőle semmi. Amikor meg visszajött már nem beszéltünk erről.
2018. jan. 10. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ideje tisztáznod vele a dolgokat, ha szeretnél valamit tőle, ne legyen az, hogy hülyít, te meg reménykedsz.
2018. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát érdekes. Ennyi idős koromban, mint ti vagytok, már nem lettem volna képes csókolózás után csak úgy "együtt aludni", hogy semmi más ne történjen.
2018. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!