Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a párodra, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, hogyha egy barátja kislányával játszana?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit mesélek bővebben az adott szituációról. Van egy nagyon jó fiú barátom, lassan 8 éve. Kölcsönösen számíthatunk egymásra, amikor mindketten egyedülállók voltunk nagyon sokat mászkáltunk együtt pl. mozi, közös nyaralások a baráti társasággal, sok beszélgetés stb. Sose volt köztünk több, nagyjából olyan nekem, mint egy testvér :) Miután nekem lett párom és kislányom, továbbra is jóba maradtunk, de nyilván kevesebbet találkoztunk már. De néha átjött beszélgetni, vagy elkísért minket játszóházba, játszott a kislányommal stb. Azóta lett egy barátnője, akinek ez nagyon nem tetszik, azt mondja h rosszul van ha ezt látnia kell, hogy a párja a gyerekemmel játszik (olyan, mintha az apja lenne) Azon gondolkoztam, hogy lehet ez csak számomra normális. Nektek mi erről a véleményetek? A barátnőjével amúgy én is jóban vagyok (Sokat beszélgetünk,párja nélkül is átjön)

2018. jan. 10. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem természetes, hogy rosszul van tőle. Nem lehet, hogy irigy rád?

Szerintem ez tök oké, hogy játszik vele, főleg, hogy a lánnyal is ápolod a kapcsolatot.

2018. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A lány/nő valószínűleg féltékeny rád, mert amúgy ez egy teljesen korrekt dolog.
2018. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Féltékeny rád és okkal. Nem a fizikai megcsalás miatt hanem azért mert úgy látja hogy érzelmi téren te és a gyereked többet kaptok tőle mint ő.
2018. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Szomorú, hogy nők esetében tizedannyira sem elvárás a mentális egészség a párkapcsolathoz, mint férfiakéban.
2018. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne baj, ha tényleg olyan jóban lennél a barátnőjével. Vagy inkább úgy mondom, hogy ha közelebb kerülnétek egymáshoz, és ti is barátnők lennétek. Akkor pl. erről is tudnátok beszélni, és megfogalmazhatná, hogy pontosan mi a problémája, amivel nagyon valószínű, h még ő maga sincs tisztában, nem tudja igazán megfogalmazni még magának sem.

Mindenesetre a mostani barátnő sz@rozása semmiképp sem megoldás (tudom, nem mondtál ilyet, de sugalltad, és kapsz is majd bőven ilyen válaszokat).

2018. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem jogos és érthető hogy miért érez így a párja.
2018. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én hibáztatom a nőt gusztustalannak tartom hogy nekem nincs barátnőm nem is volt 24évesen ő meg màssal van de megtudom érteni
2018. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tehàt a te kérdésedben értem meg de hogy hogy képzeli hogy szorosabbra akarja fűzni valakivel a kapcsolatot miközben velem nem ez felháborít
2018. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Féltékeny, ennyi.


#4

Ez hogy jön ide? Hogy érted egyáltalán?

2018. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi baja ezzel annak a nőnek.. Féltékeny, irigy? Passz, de nem helyes, a reakciója.
2018. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!