Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Ha te lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Ha te lány lennél és ilyesmi történne haragudnál vagy nem? Mi lett volna a megfelelő tett?

Figyelt kérdés

Érdekes dolog történt ma (most). Egy szórakozóhely mellett sétáltunk haverommal és megláttam pár ismerős lányt. Az egyik annyira ki volt csapva, hogy semmit nem tudott magáról. Mondta a barátnője, hogy vigyük haza. Szegény csaj semmit nem tudott magáról, menni se tudott. Haverom felvette aztán úgy vitte egy darabig. Utána hánytatás, stb.. haver fut az autóért, én meg viszem tovább a csajt. Valahogy nagy nehezen betuszkoltuk, barátnője előre, én meg hátul voltam vele. Elkezdett öklendezni, ajtó kinyit, csajt kilök.. (persze úgy, hogy ne essen ki csak a feje lógott ki meg közben tartottam)


Aztán visszahúztam az autóba, a feje a túl oldalon, a lába meg az ölemben. Mentünk tovább, de én k..rvára féltem, nehogy halkan hányjon aztán megfulladjon vagy valami baja legyen. Néha így odatettem az ujjam az orra alá és éreztem, hogy szuszog. Rohadtul nyomta a hátamat valami az ülésen (a biztonsági öv csatja) meg ő is furcsán feküdt és meg akartam igazítani de a sötétbe nem láttam pontosan, hogy mi van mert össze-vissza volt keveredve a keze. Az a baj, hogy nem vagyok benne biztos, lehet, hogy véletlenül megfogtam a mellét vagy hozzáértem vagy valami.


Meg elkezdett vacogni mint az állat. Betakartuk pléddel (hagytuk, hadd pihenjen másfél órát), de a cipője nem volt meg és a lábfeje is le volt fagyva szegénynek. Ezért már az elejétől fogva a vádlijaim között melegítettem a lábait. Aztán felhúzta a térdét, én meg ott ültem és a lábaim között voltak a lábfejei, úgy melegítettem. Rohadt hideg volt. Na utána már nem vacogott.


Nem lesz ebből gond szerintetek? Utána az volt a terv, hogy bevisszük ha nem kel fel, de felébredt és tudott magáról annyit, hogy be tudott menni magától. Most azzal, hogy így melegítettem a lábfejét meg betakartam meg lehet hozzáértem véletlenül a melléhez (nem tudom, mert a keze is olyan kicsit duci) akkor vajon most gyökérnek fog tartani minket vagy megköszöni?


Én még ennyire öntudatlan részeg csajt soha nem vittem haza meg nem vigyáztam rá. Jah, és ráadásul a barátnője egy 10-15 percre ott hagyott engem meg a haveromat a csajjal. Semmi nem történt, de ebből is lehetnek félreértések. Nem is tudom hány éves a lány amúgy.. 18 körül. Mi meg 24. Tök véletlenül jártunk arra.


2014. márc. 30. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális mit kell ezen görcsölni? Nem éltél vissza a helyzettel.
2014. márc. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az aggódást a véletlen mellhozzáérés meg egyéb teljesen csekély dolgok miatt most azonnal FELEJTSD el!!

Mert egyrészt észre sem vette valószínűleg, amilyen részeg volt, meg még úgy lehet arra sem fog emlékezni, hogy ki vitte haza, nem hogy hogy másra..

Sőt, igen! legyetek magatokra büszkék!!

Mert ha ott hagyjátok, franc se tudja ki találja meg, és mit csinál vele, bármi történhetett volna, oltári nagy szerencséje volt annak a piás p.icsának:)

Örülhet, hogy ti ilyen rendesek vagytok :)

2014. márc. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha valoban semmit nem csináltál akkor mitöl tartasz?Mėrt kelett másfėl orát fagyasztani?Es ha nemtudott magárol akkor arrol se hogy melegitetted.De zavaros ez a törtėnet.
2014. márc. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hogyhogy fagyasztani?

Betakartuk, ott volt a barátnője is. Hagytuk pihenni, mert tisztában vagyok vele, hogy ilyenkor az a legfontosabb.


Egyébként meg azon gondolkodtunk, hogy hova vigyük. Haza azért féltünk vinni mert attól féltünk, hogy a szülei megölnek :P A barátnőjéhez meg azért, mert éjjel elkezdik keresni a szülei. Szóval sakkot adtunk magunknak így, de végül hazavittük és fel is keltek a szülei de nem szóltak semmit. Hát remélem ma sem lesz semmi.


Én igazából csak azt nem értem, hogy a nagy haverjai akikkel volt, kib.szták oda a hideg betonra öntudatlanul 4 fokban és valami ilyen vékonyabb ruhában volt meg harisnyában. Rohadtul kihűlhetett volna. Amikor a haverom felvette (mert nem tudott menni) akkor meg fényképezték a kis homik.. gondolom majd megy fel fészbúkra de akkor büszkék lehetnek magukra tényleg :P Mind olyan részeg volt, azt se tudták melyik bolygón vannak.


2-es, köszi a választ. Hát büszke nem vagyok magamra de már sok-sok barátomon meg ismerősömön segítettem így vagy hasonló esetben de lány még soha nem volt. Amúgy mentős szeretnék lenni :)

2014. márc. 30. 01:54
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok..amit írtam, tényleg komolyan is gondoltam, nem csak puncsolásból írtam..egyik nagyon jó ismerősöm sajnos pont egy ilyen eset miatt halt meg, tehát tudom vannak veszélyei egy görbe éjszakának :(
2014. márc. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, most olvasom a kommented végét, mentős akarsz lenni? Nekem is volt egy ilyen kósza gondolatom régebben, de gyorsan el is vetettem az ötletet, nem bírom a vér látványát és nem is bírom ezt leküzdeni sajnos.Nem egy könnyű meló, sok sikert hozzá:)
2014. márc. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Tudod ha mar ennyi esze volt a hulyejenek h hulla reszegre igya magat "no" letere akkor inkabb legyen halas h volt aki segitett neki es megturte maga mellett. Ha a lelkiismeretes vedelmed "baj" lesz akkor meg is erdemli a baromja. Nagyon rendes volt toled amit tettel. H meg arra is figyeltel h a laba se fazzon.
2014. márc. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Éltem át hasonlót amikor fiatal voltam. Nem sokszor, 2x talán.

Egyszer majdnem belehaltam. Kómában voltam. Bár az nem azért történt mert én halálra akartam inni magam. De nem írom le ide. Csak azt tudom, hogy 17 évesen akkor megváltozott az életem.


Azóta is járok sok helyre, sok ismerősömet vittem már kórházba, ügyeletre mindenféléjüket varrni mert részegen megsérültek. Sok verekedést akadályoztam meg az utcán, rendőrt hívtam, késelés történt a szemem láttára, mentőt hívtam, elláttam sebesült embereket. De vagy mind férfi volt és azt mondtam, hogy ők kemények és kibírják.. vagy voltak lányok is, de őket nem ismertem.

Így, hogy őt ismerem, sokkal mélyebben hat rám a dolog. Egyből eszembe jutott minden régi rossz emlékem.

Figyeljetek egymásra.

2014. márc. 30. 03:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, ha valakinek, nekem aztán vannak (sajnos megalapozott) előítéleteim a férfiakkal szemben, sok ocsmányságot hallok-látok-tapasztalok, de ha tényleg minden úgy történt, (semmi hátsó szándék) ahogy leírtad, akkor igazi úriember vagy, nincs, aki ezért haragudhatna, lehetne több ilyen férfi is. Na meg persze kevesebb olyan lány (meg srác), aki öntudatlanra issza magát.

Nagy szerencséje volt veled, hálás lehet, helyesen jártál el, és nem éltél vissza a helyzettel, ami sajnos manapság ritkaságszámba megy. Amúgy pedig nem hiszem, hogy emlékezne, hogy hozzáértél-e véletlenül a melléhez, vagy sem. Szerintem az egész éjszaka teljesen kiesik neki.


A mentős pedig gyilkos szakma, de minden tiszteletem azoké, akik ezt korrektül végzik (sajnos, ahogy több helyen is a magyar EÜ-ben, ott is sok inkorrekt, link alak dolgozik, megdöbbentően sok), de csak azt tudom, gondold át még jó sokszor. Rengeteg stressz, kevés fizu, kemény munkakörülmények, sokszor inkorrekt kollégák, orvosok, őrjöngő betegek (drogtól, piától, gyógyszertől). Ha adhatok egy tanácsot, ha ilyen beállítottságú vagy, inkább menj sürgősségire, vagy intenzívre dolgozni. Persze ott is hasonlóan nehéz, de talán egy fokkal jobb.


Üdv, egy EÜ-s családban felnőtt 23/N

2014. márc. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen jártál el, a legjobb tudásod szerint. Emiatt ne aggódj! Ritka a rendes és jó szándékú ember manapság, más kapcsán, de megtapasztaltuk Párommal már sokszor, ha baj van az emberek tovább állnak, vagy meg sem állnak sajnos. Akkor Te egy empatikus ember lettél. Nekem is van mentős ismerősöm, Párom Öccse is az szeretett volna lenni, de betegsége miatt nem lehet már, nagyon rosszul is érinti. Tisztelem és felnézek az ilyen emberekre, mint Te is kérdező.
2014. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!