Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem féltékenységből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem féltékenységből felgyújtotta a jelenlegi "párom" autóját. El kéne neki mondanom?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe, mert nem nevezném még kapcsolatnak, de alakul köztünk valami. Az egészben a probléma, hogy mind a hárman (tehát az exem is) egy helyen dolgozunk. Ez az autós eset még szombaton történt, és ma véletlenül meglöktem az exem kezét, amire automatikusan elrántotta és látszott hogy fájdalma van. Elrohant mosdóba, utánamentem, láttam, hogy égési sérülés, innentől meg nem volt nehéz összerakni a dolgokat. Sírva könyörög (még mindig), hogy ne mondjam el, csak elborult az agya és részeg is volt, normál állapotában sosem tenne ilyet, stb,stb. Először gondolkodás nélkül el akartam mondani, hogy ő volt, de kezdek elbizonytalanodni, nagyon labilis idegileg, és tudom, hogy megviseli ez az egész helyzet, persze nem tartom helyesnek amit csinált, reflexből pofon vágtam, mikor bevallotta, de nem tudom, mit tegyek, én senkinek sem akarok rosszat...

Ti mit tennétek a helyemben, mi lenne a helyes döntés?


2017. okt. 30. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Aki más autójával szórakozik az nem érdemel életet.

Ha baja van, mondja meg neki, ne a kocsiját cseszegesse.

Minimum kifizeti és egy évig ő állja az üzemanyagot.

2017. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy közveszélyes barom. A minimum hogy elmondod.
2017. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

és akkor állandóan azzal jönnek a nők hogy "senkinek semmi köze hozzá hogy hány exem volt eddig és kik voltak azok, ez mindenkinek a magánügye"...

hát persze b+, ilyen nyomoroncokkal fekszetek össze aztán aggódhat az ember hogy mikor állítanak egy kést a hátába az utcán - mert vannak akiktől az is kitelne

2017. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon raj a gyerek :D álmomban nem jutott eszembe ilyen bosszú
2017. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrsègnek meg a biztosítónak kellene elmondani.
2017. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kamuszagú a történet. Ha nem, akkor viszont egy közveszélyes idióta az exed, és az a minimum, hogy közlöd az új pasival.
2017. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Baxki,az a minimum,hogy elmondod.Én még fel is jelenteném az exet.
2017. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4-es:attól még azért nem kéne szívnia a jelenlegi pasinak,elég a csajnak is.Az áldozat nem tehet arról,hogy a párjának egy ilyen pszichopata exe van.
2017. okt. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a jelenlegi "párod" és megtudnám, hogy tudtál a dologról de nem jelentetted fel, soha többet nem állnèk veled szóba.


Ellene meg meg kell tenni a feljelentèst, és a minimum, hogy a kárát ki kell fizetni. Ez egy elmebeteg őrült.

2017. okt. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan pátyolgasd az exed lelkét, aztán ha megtudja, hogy dugtok is már, a kis labilis lelkével rátok gyújtja a lakást.
2017. okt. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!