Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak köztetek olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek olyanok (bármelyik nem képviselői), akik megcsalás, hűtlenség, anyagi kihasználás, érdek, hazudozás stb. ok miatt nem akartok többé kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

szex kapcsolat jöhet más nem

33f

2018. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok, de ha exem hazugságai után az örök szinglilét mellett döntöttem volna, akkor most nem lenne egy csodálatos kapcsolatom. :3


22/N

2018. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne egyes nők negatív tulajdonságait kivetíteni a teljes női társadalomra.
2018. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, itt nyújtózkodom :) (32/F)
2018. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hazudozás és megbízhatatlanság miatt a közeljövőben nem akarok lelkileg mély kapcsolatot. Laza, komoly témákat mellőzőt igen, mert ha valakit megszeretek, akkor jó vele tölteni az időt. De nincs az a pénz, hogy én újra valaki felett tartsam a hátam és bárkinek is elmondjam a titkaim. Egyszerűen a korosztályomban egyetlen egy megbízható nőt sem láttam. Egy évekkel idősebb barátnőm volt, ő hozta egyedül azt a szintet, ami szerintem alap lenne. Szóval, 30-as korosztály alatti nővel nem erőltetem a dolgokat.

25 F

2018. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen. Kicsit uncsi már h milyen emberek vannak. Egyedül jobb, nyugta van az embernek. Nincsenek hülyeségek meg kombinálások.


F

2018. jan. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt egy hazudozós barátnőm aki legalább 4 férfival megcsalt. De emiatt nem adtam fel és most családom van. Az más tészta, hogy miatta kicsit átértékelődött bennem a hűség fogalma. Ha kikezdene velem egy nő, hogy legyek a titkos szeretője a megcsalós exem előtt tuti nem mentem volna bele, most szerintem nem állnék ellen. 40f
2018. jan. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kapcsolati temaban eddig meg csak negativ tapasztalataim voltak, de meg nem eri meg feladni :D majd ha 27 eves leszek es “Suhano pasztorkutya” jellegu idegroncs leszek, esetleg akkor beszelhetunk rola :D (a Nr.1 tarskereso az oldalon, aki szerint a nok tulsagosan tul vannak ertekelve. Erdekes irasai vannak, megeri olvasgatni 😂)

20/f

2018. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már csak laza kapcsolat jöhet szóba, már a saját anyámnak se tudok hinni. 38/F
2018. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyan érdekes, hogy többnyire férfiak írtak. Pedig azért a nők is átélnek jó nagy számban ilyeneket...kezdjük ott, hogy engem életem első párja az első szex után ott hagyott...(szűz voltam még előtte, és elég sokáig is jártunk...), aztán közölte, hogy bocs nem lettem szerelmes...köszi :D holott a lelkére kötöttem, hogy én az "igazival" akarom elveszteni...minimum egy pár év kapcsolatot reméltem a dologtól. :D

és felettem írták, hogy a 25 éves korosztályban nincs normális nő...én meg azt érzem, hogy abban a korosztályban nincs normális pasi....

szóval nézőpont kérdése.

2018. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!