Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is tapasztalta már ezt?

Más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

Egy ideje már nem próbálkozom szép, vonzó lányoknál, mivel felfogtam, hogy én sajnos a ronda fiúk közé tartozom. Külsőre nincs bennem semmi vonzó. De ahelyett, hogy a kevésbé vonzó lányok kedvesebbek és rendesebbek lennének, én azt tapasztaltam, hogy elkezdtek itt szívatni meg eljátszotta egy lány, hogy találkozna velem, aztáán utolsó pillanatban lemondta és elkezdett itt hazudozni rólam dolgokat azt állította, hogy a barátnője megtudott rólam valamit és azt így elkezdték egymást közt terjeszteni rólam és én meg hiába próbáltam védeni magam ők úgy tettek mintha én lennék a rossz és hazug. Nem tudom hogy tudják ezt élvezni ezek a lányok, de hatalmasat csalódtan, gáz vagy sem, de fiú létemre már majdnem sírtam, mert ekkora fájdalmat rég okoztak nekem. Aztán még elkezdték a külsőmet is fikázni, hogy mit képzeltem én magamról, nem vagyok nagy szám meg ki akarna velem járni stb. Én csak néztem nagyokat. Azt hittem végre találok egy rendes lányt, mert eleinte ezt mutatta elő, erre végül hatalmasat kellett csalódnom. Komolyan nincs már rendes, szerethető lány sehol sem manapság?!:(

Folyton nézem a párokat, nem értem nekik hogy jött össze én meg miért csak a fájdalmat és a bántásokat kapom folyton a lányoktól. Igazából ha kibírnám egyedül az lenne a legjobb, úgy látszik én nem kellek egy lánynak sem, de sajnos nem bírok szerelem nélkül élni, mindig erről álmodom, olyan jó lenne egy lánnyal szeretni egymást, de valamiért folyton olyan lányokat fogok ki akár szép, akár nem vonzó külsőre, akik csak bántani tudnak. :(



2014. máj. 25. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor az emberek azt mondják a belő számít erről van szó. És a "belső számít"-ot nem arra mondják, hogy a rondákat megnyugtassák. Hanem azért mert egy szép és egy ronda ember is tud belül rohadni. Ha valaki normális belül és nem tetszel neki, korrektül fog elutasítani.
2014. máj. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mán megint?
2014. máj. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az utolsó pillanatban lemondott randi a kontroll vesztésed miatt van.

a rágalom dologgal meg magyarázkodást akart kicsikarni belőled,amit gondolom meg is kapott.

megkapta=nem vagy tovább érdekes,mert nem tudsz kontrollt tartani.

2014. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azért bunkóbban sokszor a csúnya lányok szerintem, mert emberileg tönkre vannak menve a csalódások miatt... és ha ők koptathatnak le valakit, akkor úgy érzik, mintha ezáltal már kikerültek volna a "lekoptatottak" köréből, és átkerültek volna egy magasabb, "lekoptató" kasztba.
2014. máj. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, lesz még rosszabb is. De azért ne add fel.
2014. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gazdagpdj meg,és mindjárt szebb is leszel kívül belül.
2014. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!