Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket visszautasítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket visszautasítottam, miért tiltanak le teljesen facebookról? N

Figyelt kérdés

Ősszel volt egy férfi aki elkezdett velem ismerkedni a munkahelyemen. Normàlisan megmondtam neki hogy nem akarok tőle semmit mert baràtom van. Erre úgy letiltott hogy ha keresőbe beírom a nevét akkor ki sem hozza őt.


2 éve nyàron leszólított egy férfi az utcàn. Kb egy évig irogatott nekem, nem akartam tőle semmit, de nem fogta fel. Szeptemberben beszéltünk utoljàra. Ma észrevettem hogy ő is teljesen letiltott engem.


Ebben mi a logika? Nem elég csak törölni ilyen esetben az ismerősök közül a màsikat? Én nem szoktam zaklatni senkit. Plusz soha nem osztottam meg semmit facebookon, képem sincs, úgyhogy szerintem kicsit túlzàs ez a teljes tiltàs. Ti mit gondoltok? Vagy ilyen dühösek ràm?


2018. jan. 12. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarja nézni a fejedet azután, hogy nincs értelme. Nem düh kérdése.
2018. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Még mindig jobb mint amikor a visszautasítást úgy jelzi neked egy lány, hogy szó nélkül letilt egy beszélgetés közben.

Azért tiltottak le mert látni sem akarnak, sem pedig rád keresni. Jobb ez nekik is így, neked meg úgyis mindegy.

2018. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ha csak simàn töröl az ismerősei közül, akkor sem làtja a "fejemet".

Én is törlöm ilyen esetben a màsikat de nem tiltom le teljesen.

2018. jan. 12. 16:27
 4/25 A kérdező kommentje:
Én mindkettőjüket normàlisan utasitottam vissza. Nem szoktam bunkó lenni senkivel. Van baràtom szóval tényleg mindegy. Csak kíváncsi vagyok ki mit gondol.
2018. jan. 12. 16:29
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van kérdező. Azért megy gyerekes sértődő hisztis lúzerek. Én sem értettem meg soha.
2018. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
A férfiakkal általában ismerkedésről ismerkedésre ugyanezt teszitek. Ha van értelme, ha nincs, azonnal tiltólistára raktok bárkit mindenféle ok, s mindenféle előjel nélkül. Szar érzés lehet, mi?
2018. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

De így ők sem tudnak rád keresni, nincs az az érzés a fejükben, hogy néha-néha csekkolgassanak, hogy együtt vagy-e még a barátoddal.

Meg, ha valami csoda folytán te akarnál rájuk írni akkor sem éreznék tőle jobban magukat mert akkor eleve nem utasítottad volna vissza őket.

Ilyen esetben ez a leglogikusabb dolog. Nem lett köztetek semmi, barátkozni/ismerkedni nem akarnak, hiszen semmi értelme egyoldalúan tenni, azt sem akarják, hogy te írj nekik. Nem jött be, mennek a következő nekik tetsző nőhöz ismerkedni.

2018. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Az én adatlapomon nincs mit csekkolni mert nincs kirakva hogy kapcsolatban vagyok,képeim sincsenek fent. Abszolút csak kapcsolattartás céljából vagyok fent..

De van igazság az írásodban!:)

2018. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az előző is én voltam csak 2 fiókom van. És telón azzal voltam bejelentkezve. Köszi mindenkinek. Mentek a zöldek!
2018. jan. 12. 16:44
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Az is előfordulhat, hogy nem szeretnék ha Te rájuk keresnél ezután, és emiatt tiltottak le.
2018. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!