Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket visszautasítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket visszautasítottam, miért tiltanak le teljesen facebookról? N

Figyelt kérdés

Ősszel volt egy férfi aki elkezdett velem ismerkedni a munkahelyemen. Normàlisan megmondtam neki hogy nem akarok tőle semmit mert baràtom van. Erre úgy letiltott hogy ha keresőbe beírom a nevét akkor ki sem hozza őt.


2 éve nyàron leszólított egy férfi az utcàn. Kb egy évig irogatott nekem, nem akartam tőle semmit, de nem fogta fel. Szeptemberben beszéltünk utoljàra. Ma észrevettem hogy ő is teljesen letiltott engem.


Ebben mi a logika? Nem elég csak törölni ilyen esetben az ismerősök közül a màsikat? Én nem szoktam zaklatni senkit. Plusz soha nem osztottam meg semmit facebookon, képem sincs, úgyhogy szerintem kicsit túlzàs ez a teljes tiltàs. Ti mit gondoltok? Vagy ilyen dühösek ràm?


2018. jan. 12. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg ne vedd a szívedre a letiltást (meg a trollkodást sem).


Teljes mértékben egyetértek azzal, hogy egy nőnek joga van eldönteni, hogy kivel és mit akar, sőt, a nemre különösebb magyarázatot sem kell adnia.


Te is fogadd el, hogy a férfiaknak meg joguk van eldönteni, hogy akarnak e a továbbiakban bármilyen kapcsolatot ápolni veled. És nekik erre ugyanúgy nem kell különösebb magyarázattal élniük.

2018. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként a haragon kívül rengeteg érzés motiválhatta a letiltást.


-Lehet egyébként, hogy csak az ismerősök közül akart törölni, de ilyenkor a Fb rögtön jön a tiltsd is le résszel.

- Lehet, hogy belédhabarodott, ilyenkor jobb távolságot tartani, tapasztalatból mondom, nagyon nehéz túllépni valakin, akit napi 7x24-ben látsz

- Csak valami laza dolgot akart, nemet mondtál, több energiát nem fektet az egészben (ha igent mondtál volna sem erőltetné meg magát jobban).

- Úgy érzi, hogy ebben ennyi volt, nem akarja azt nézni, hogy ő nem kellett, de 2 hét múlva kapcsolatban leszel, vagy 2 év múlva is egyedül l



És persze egy csomó férfi haragszik, nekem is van haverom akiből a visszautasítás felszínre hozza a bunkót, az addig bűbájos udvarló egy mocskos parasztba megy át, szidja, zaklatja, vagy gyűlöli a nőt.

De most őszintén, ha ez van a háttérben, akkor nem jobb, hogy letörölt, mintha zaklatna tovább?

2018. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Dede. Jogos. Igazad van. Mindenkinek a saját döntése.

Egyébként tegnap úgy vettem észre hogy messengeren görgettem le az üziket mert töröltem a régieket, sorra került az említett férfi üzenete is. Nem látszott a profilképe, megnyitottam az üzit és alul írta hogy erre már nem válaszolhatok. Nem nézegettem külön az ő profilját.

De mindegy is. Jobb így. Remélem megtalálják ők is azt, aki a legmegfelelőbb nekik! Ment a zöld!

2018. jan. 13. 08:13
 24/25 anonim ***** válasza:
53%
Normális, intelligens nőnek tűnsz kérdező az írásod alapján, te is találd meg az igazit, akivel meg nem jött össze, azt engedd el minden téren.
2018. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nagyrészt rajtam múlt hogy nem lett velük semmi. Mert mindketten nagyon próbálkoztak. (És tényleg nem tudom mit làttak bennem mert nem vagyok egy címlaplàny. Vékony vagyok és alacsony).Időközben meg lett barátom, akit nagyon szeretek.

Rávilàgítottál a lényegre. Ugyanis egyikőjükkel sem beszélnék màr így, csak a tiltást túlzàsnak gondoltam. De jogos az elgondoloásod. Nem haragból, csupán kíváncsisàg miatt tettem fel a kérdést. :)

Köszi a jókívànsàgokat. Neked is hasonló jókat kívánok!:)

2018. jan. 13. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!