Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiket visszautasítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket visszautasítottam, miért tiltanak le teljesen facebookról? N

Figyelt kérdés

Ősszel volt egy férfi aki elkezdett velem ismerkedni a munkahelyemen. Normàlisan megmondtam neki hogy nem akarok tőle semmit mert baràtom van. Erre úgy letiltott hogy ha keresőbe beírom a nevét akkor ki sem hozza őt.


2 éve nyàron leszólított egy férfi az utcàn. Kb egy évig irogatott nekem, nem akartam tőle semmit, de nem fogta fel. Szeptemberben beszéltünk utoljàra. Ma észrevettem hogy ő is teljesen letiltott engem.


Ebben mi a logika? Nem elég csak törölni ilyen esetben az ismerősök közül a màsikat? Én nem szoktam zaklatni senkit. Plusz soha nem osztottam meg semmit facebookon, képem sincs, úgyhogy szerintem kicsit túlzàs ez a teljes tiltàs. Ti mit gondoltok? Vagy ilyen dühösek ràm?


2018. jan. 12. 16:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%
Jaguar hogy süllyedtél ily mélyre, már múltkor is kérdeztem :'(
2018. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szerintem most Jaguar teljesen korrekt, ítélkezésmentes kommentet írt. Általàban nem értek vele egyet de most ne az menjen már hogy elkezdtek vele vitatkozni. Tegyétek priviben! Köszi!
2018. jan. 12. 17:02
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem baromi gyerekes dolog ez a teljes tiltás ilyen esetben és arra utal,hogy az illető nem tud szembesülni még egy ekkora kudarccal sem.
2018. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem kezdtem el vitatkozni és nem is a modorával van baj, csak baromságot ír.
2018. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Én akkor tiltottam le így valakit, mikor kb. nem bírtam ki, hogy ne nézegessem minden nap a profilját. A saját "függőségem" ellen tettem, mert annyira bejött az illető, nem az iránta érzett gyűlöletemből.
2018. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

Nem szeretem addig felvenni FB-ra a nőt, amíg csak ilyen ismerkedős/randizós fázisban vagyunk, főleg azért, mert ha kiderül, hogy nem leszünk egy pár, akkor jön a letiltás, törlés, vagy a kínos egymás bámulása.


Ennek ellenére van 1-2 nő mindig, aki ragaszkodik ehhez (gondolom a kamu ellen akarnak védekezni, de az ellen szerintem pont nem véd, de mindegy is), többször jártam már úgy, hogy kimondta valamelyikünk, hogy ebben nincs több aztán vagy fent figyel még 2 év múlva is, mikor egy szót nem váltottunk, vagy elkezdte letiltani a posztjait, így azt láttam utoljára, amit a megismerkedéskor kirakott.


Erre semmi szükségem, szépen kiszedem a barátok közül, ha nem lesz belőle barátság. Nem haragszom rá, nincs vele semmi gond, egyszerűen felesleges évekig nézni egymást, mikor egymáshoz sem szólunk

2018. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
19%
én is letiltanálak :D
2018. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#17: Amilyen irritáló vagy,én meg sem ismernélek nyugi.


Többieknek köszi a válaszokat!

2018. jan. 12. 21:18
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes ugye? Kiváltottam benned egy ellenszenvet irányomban, ahogy te is kiváltottál hasonló érzéseket/érzelmeket azoknál akiket elutasítottál. Itt senki nem érzelmek nélküli terminátor, vagy veled kollektív tudattal hasonló értékrendekkel rendelkező életforma.

Csak fogadd el! Nem kell megmagyarázni!

2018. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

És valaki idehívott okoskodni téged? Szerintem nem.

Minden kérdést szét kell barmolni. Gratula :) Elérted a célod, jó éjt!

2018. jan. 13. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!