Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek miért jó borotválni a puncitokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Engem zavar ha olyan, jobban mint a pasimat...
2010. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%
sokal jobb simogatni mint a dzsungelt=P
2010. jún. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
babapunciii:D
2010. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Nem borotválom. Azért nem, mert szerintem baromi kényelmetlen, fájdalmas, irritáló, és aki ezt várja tőlem azért, mert neki a "csupasz babapunci" tetszik, azzal köszönöm szépen nem kezdek. Nem tartom egészségesnek ezt a borotválkozási mániát, azt meg pláne nem, hogy kirekesztésre számíthat, aki nem követi. Csinálja aki akarja, de kötelező ne legyen! Miért kell olyannak lennünk, mint egy fejletlen kislány? És miért nem okozott ez problémat abban a cca. 35 000 évben, amióta a mai ember (Homo sapiens sapiens) létezik?
2010. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
63%

Szerintem gusztustalan ha a pasi próbálna kinyalni de a nagy szőrtömeg miatt nem találja a puncit... -.-"

nincs ennél gusztustalanabb :S

Meg ha szőrös nem látszódik a lényeg xD

Meg higéniai szempontokból is fontos! Egy meleg nyári napon undorító ha bepálik odalent XD

2010. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem borotválom. Azért nem, mert nincs pasim akinek mutogassam :D

Ha lenne, akkor sztem borotválnám, de csak azért mert manapság már gáz aki nem szedi le. Hülye egy divat van...

2010. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
a borotválástól szemölcsök nőhetnek, meg amúgy is fél nap után már szúr, tehát gyantáztatom.
2010. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is évek óta borotváltam. 22vagyok. Mindig azt hittem, hogy a barátom is erre bukik. 5 éve vagyok vele. el kellett telnie 3nak mire kiderült, hogy ő ezt nem is szereti. :) Vagyis jobban preferálja ha szőrös, de a csupasz ellen sincs kifogása. Úgyhogy azóta nem teszem. :) Csak nagy ritkán nyáron. Szerintem is csak nyűg. Kipattog, bök stb.


Bár még mindig jobb ha egy nő borotvál, mint egy pasi. Persze, azért az sem kéne, hogy a strandon p minden nőnek kikandikáljon. Egy kis fazonigazítás belefér, de nem több szerintem. :)

2010. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!