Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor gondoljátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor gondoljátok azt, hogy készen álltok egy új kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Hogyan érzitek magatokat ilyenkor?
2018. jan. 12. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az előző kapcsolat vége felé. Nem egyszer be is mutattam a két nőt egymásnak. Hagytam őket beszélgetni kettesben. Így, az új barátnő, tudott olyan infókat meg, ami hasznos lehet.
2018. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hu ez azert komoly. Kar volt kiirnom a kerdest.
2018. jan. 12. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Valodi valaszt remeltel ezen az oldalon? :D

Nem olvastad a tobbi kerdest?

2018. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De hogy ertve ?

Szakitas utan nekem pl minimum fel ev kell.

Mivel nem szeretek kapcsolatba ki be ugralni , meg hasznos egyedul lenni. Lezarni a regit. Nem is vagyok konnyen szerelembe eso.

Mas esetben mint pl most , mar keszen allnek , de nem jon olyan akivel mukodni tudna. Nem fog meg valamiert senki.

2018. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Amikor nem érzem, hogy hiányzik egy kapcsolat az életemből. Szerintem amíg az ember görcsösen párt akar magának, az mindig arra utal, hogy mástól várja, hogy boldoggá tegye, rendbe hozza, kiteljesítse, mittudomén. ("Szeretnék egy csajt/pasit" - De miért? Válaszold meg, hogy miért kéne. Szeretetet, törődést tud adni a családod, a barátaid, sőt, te is magadnak. Orgazmust kb bárhol találsz, magadnak is el tudod intézni. Ha unatkozol, szervezz egyedül vagy barátokkal programokat. Ha magányos vagy, tölts időt a barátaiddal, vagy még jobb, tanuld meg élvezni asaját társaságod. Ha gyengédséget akarsz adni, add magadnak meg a családodnak.) Szerintem addig, ha valaki hiányt akar pótolni a másikkal, az elvárásai és igényei is alacsonyabbak, mint kellene, és nem csak hogy baromi könnyű mellé fogni, de könnyen el is veszíti magát az ember egy ilyen kapcsolatban, főleg ha az egyedülléttől és saját magától menekül valaki egy kapcsolatba.

Ha az ember egyedül is jól és teljesnek érzi magát, akkor kész arra, hogy egy másik embert is beengedjen, és akkor az igényei is olyanok, hogy nem áll össze akárkivel, és akivel mégis össze kerül az nagy valószínűséggel tényleg olyan lesz, aki javít az életén.

Aki folyton kapcsolatból ki-be mászkál, az csak azt jelzi, hogy képtelen elviselni saját magát és mindig mások törődésére és szeretetére van utalva, mert önmagának ezt nem tudja vagy nem akarja megadni, vagy mert egyáltalán nem tud magáról gondoskodni, vagy mert olyan szinten nárcisztikus, hogy mások törődésétől izgul fel.

2018. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!