Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka ha egy nő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha egy nő csak szexre kellene a pasinak de kapcsolatot már nem akar?

Figyelt kérdés
Nőként olyan nehéz volt felfogni, hogy a férfiak képesek kívánni vlkit teljes érzelemmentesen...csak szexre "használni" a másikat anélkül hogy bármi kis érzelem is társulna hozzá (nem egy egyéjszakásra gondolok akiről semmit nem tud) hanem akivel amugy van kontakt. Ezt a kérdést nem azért írom,mert húzni akarom a másik nemet,mert tudom h nők között is vannak akik képesek rá. Csak szeretném megérteni,hogy férfi szemszögből mi zajlik le ilyenkor bennetek? Tényleg semmi érzelemmel megy, úgy h amugy ismered? És mi a probléma ha kapcsolatot már viszont mégsem akarsz a nőtől?
2018. jan. 12. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez 90%-ban azon múlik, hogy a nő milyen. Tudom, hogy baromi nehéz feldolgozni, de sajnos van, aki egyszerűen nem alkalmas többre egy-két menetnél. Akiben nincsenek meg az alap női értékek, vagy nincs benne semmi, ami megfogná az adott férfit. Attól, hogy valaki bejön külsőre, vonz szexuálisan még egyáltalán nem biztos, hogy mint ember jenet neked akármit is, vagy képes lennél beleszeretni.
2018. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem megy neked elég jól a szex, csak nincs ló, jó a szamár is alapon vannak veled. Sokat kell még gyakorolnod.
2018. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezt a dumat az elsotol be ne vedd!! NINCS ilyen, hogy valaki nem alkalmas tobbre, olyan van, hogy az adott ferfival nem illenek ossze, de a ferfi ugy dont, hogy egy fszfej lesz es a dugasert akkor jol atveri (RITKABB ESET amikor elore kozli, hogy bocs maximum szex, de normalis ferfi akkor is inkabb kussol es elkoszon), mert azert megiscsak jobb, ha nem a markat kell koptatnia aznap este is.

Ennyi a lenyeg, semmi nem zajlik le bennuk, ne akard megerteni oket, csak uncsi nekik mindig a sajat kis szanalmas markuk.

2018. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Mert egy kazal olyan nő van aki külsőre tetszik, de a stílusa, személyisége már nem.

Innentől fogva komoly kapcsolat meg sem fordulna a fejemben, hiszen kezdetektől fogva látom, hogy halálra van ítélve a dolog. Amúgy is elég nehezen szeretek bele akárkibe szóval az érzelmektől is mentesítem magam az elején.

Vagy az is lehet, hogy egyéb különböző okokból kifolyólag nem akarna komoly kapcsolatot. Vagy alapból nem szeretné lekötni magát vagy pedig olyan az életvitele, hogy abba már egy komoly kapcsolat nem férne bele és épp ezért nem akarná feladni azt az életvitelt sem.


Érzelem mindig van, de az egyáltalán nem szerelem. Szex közben pedig nem kell a másik személyiségével sem foglalkozni, de épp azért nem szexelnék olyan nővel sem akitől amúgy a falra mászom mert egyből utána már kínos lenne az egész.

2018. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nőként tudok erről az oldalról nyilatkozni.

Jó ideje voltam már szingli mikor megismerkedtem valakivel.Addig én 100%-ig meg voltam győződve róla, hogy a szexet képtelenség élvezni érzelem nélkül.

Szóval elég kiéhezett voltam, gondoltam megpróbálom.A szex legnagyobb döbbenetemre a jónál is jobb volt.Másfél évig tartott.Én nem tudtam volna vele párkapcsolatot elképzelni mert gyakorlatilag a szexen kívül nem volt semmi közös pont.

Ő sem akart tőlem mást.

Akkor abban az élethelyzetben ez nekem jó volt bár lelkileg nehéz volt magamban rendezni.Szóval volt benne részem és nem is bánom de a szexkapcsolat nem nekem való.

2018. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Nőként is meg tudom mondani, hogy nem mindenkivel akarnak kapcsoaltot is, akit emgdugnának. Ennyi.


ÉS igen, olyan is vank, aki csak a küslejét tudja adni, de ennyi a max, amit nyújtani tud, a személyisége kevés, vagy nem az, amit a pasi keres.


Példát akarsz?

Nőként nekem is jött be már szexuálisan valaki:

egy tipius machó, aki hajtja a nőket, jól néz ki, és ezt tudja is magáról. Az első találkozástól kedzve hajt(ott) rám, és ha találkozunk, akkor is udvarol. Ez már tart egy ideje, és mára mintha már zavarban is lenne előttem olykor.. Én is észrevettem, hogy ő az a tpíus, aki egyébként imponál a nőknek, az ismerősöm is igazgatta előtte a haját, mikor emg tudta, hogy ő is itt lesz. :D


Akkor az egómnak jól esett, hogy a pasi még is engem akar, de sose történt semmi, még csak kaland sem.

Vozani vonz, de kapcsolatra, beleszeretni nem tudnék.

Ott kezdődik a dolog, hogy úgy csapta nekem a szelet, hogy közben tartós kapcsolata volt... (Igazából már a 2. barátnője volt azóta, de az újabb mellett is próbálkozott)Meg ahogy a nőket kezeli, önző, és szerintem nárcisztikus is.


Ettől függetlenül tagadnám, ha azt mondanám, hogy nem feküdnék le vele, mert vonzó pasi.

De kapcsoaltra nincsenek meg benne az értékek, amik alapvetőek, infantilis is, és tisztelni sem tudnám, így beleszeretni sem..


A szexuális vonzalom és a szerelem egymás mellett vannak, de nem ugyanaz. És a vonzalom önmagában nem elég a szerelemhez. Ha az említett pasi egy kicsit érettebb és hűséges lenen, nem a farka vinné, akkor bele is tudnék szeretni, de így nem tud ez benenm kialakulni.


Gondolom hasonló a helyzet a nők terén is.

Szerelmet a külső nem vált ki, max vágyat, szexuális vonzalamt. Ahhoz, hogy beleszeressünk valakibe, ennél több kell.

N

2018. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom haverjának a filozófiáját tudom példának felhozni. Ő is kerülget több csajt, próbál velük lefeküdni. De nem jön össze velük és maximálisan igaza van. Aki pár facebook üzenet vagy pár találkozó után lefekszik vele azzal miért is akarna összejönni? Akiben ennyi tartás nincs, azzal nem is kell kapcsolatot kezdeni. Azért aki értelmes ember annak tudni kell, hogy valaki komoly szándékkal érdeklődik iránta vagynem. Akinek tök mindegy mert így is úgy is lefekszik vele az nem alkalmas párkapcsolatra számára.
2018. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Egyszerű kis válaszom lesz aki neked kinézetre tetszik annak már mindene tökéletes számodra ? Lehet tetszik az illető de ettől még lehet sok dolog irritál benne !
2018. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!