Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem jut néha eszetekbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem jut néha eszetekbe, hogy mégis hogyan tetszhetett az az ember, akiért régen oda voltatok? Mármint, hogy így utólag nem is néz ki olyan jól.

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem mert még mindig tetszik. Külsőre senki nem megy át annyira radikális változáson, hogy ne tetszen utólag is.

Aki pedig kijelenti, hogy valamelyik volt párja egyáltalán nem tetszik már neki (pár év után) az akkor minek volt vele kapcsolatban?

2018. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem a kinézete riaszt el, hanem az a sok minden amilyennek tévesen képzelted, szóval csakis önmagaddal van elszámolnivalód, ő maradt az aki volt.
2018. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Volt ilyen, meg szerencse, hogy nem tartott sokaig es semmi komolyabb nem tortent.
2018. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jut eszembe ilyen, mivel a mai napig odavagyok Érte.
2018. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Van ilyen igen. Fuuu ...
2018. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, nem is külsőre, hanem így utólag nyilvánvaló, hogy túlidealizáltam és egyáltalán nem olyan, mint ahogy régen gondoltam.
2018. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Velem is volt ilyen. Amikor tetszett akkor is tudtam az "eszemmel" hogy hát nem egy matyóhímzés sőt, nem véletlen voltak fura becenevei. Aztán kiderült hogy sajnos a belseje is inkább csúnya mint szép, tehát csak túlidealizáltam a dolgot. Néha eszembejut, hogy te jó ég, nekem ő hogy tetszhetett. Ez még gimiben volt, azóta nem volt ilyen velem. Most már kinőttem abból, hogy idegenekhez személyiséget társítok mindenféle ismeret nélkül.
2018. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez rólad is elmondható, miért vagy fennakadva rajta? Kérdezd meg az exedet, õ hogy tekint vissza rád?
2018. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagy.popo malac lettel!
2018. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen csak akkor van, ha valamiért megharagszom rá és úgy válunk el. Az, aki szép, az mindig is szép marad számomra.
2018. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!