Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden (25 alatti) nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden (25 alatti) nő annyira kapós?

Figyelt kérdés
Nem látok olyan sok kifejezetten szép lányt/nőt az utcán, a többség inkább átlagos. Tényleg többen próbálkoznak minden átlagos, esetleg átlag alatti nőnél is? Való életre értem, nem az internetes ismerkedésre.
2018. jan. 13. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Most atlagos vagyok; vagy az alatti, ez igazabol megitelesfuggo. Az arcom nagyon szep, viszont duci vagyok. A duci az 167/75 szoval nem kekbalna de nem is a kis kapaszkodo szint. Most az utcan, ha nem teszek extra effortot akkor nem nez meg senki. Buliban persze akadnak sracok, de azert nem olyan sok mint akar az atlagosabb arcu, de vekony baratnoimnek.


Egyik nyaron fogytam 10 kilot, akkor a figyelembeli valtozas nekem drasztikus volt, sokkal tobb stiroles, leszolitas.

A modellszepsegu baratnom pedig kb sehol nem tud ugy megfordulni, hogy ne akarja felszedni valaki, sokszor a bankkartyajarol nezik le a nevet meg vasarlasnal is, es jelolik be fbon. Azert akkora figyelmet egy atlagos lany nem kap.

2018. jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Az attól függ...

Számomra "átlag" feletti egy boldog női arcot látni.

Mit jelent a "kapós"??

2018. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Hát, én 20 vagyok és elég kapós (pedig nem vagyok modell alkat).
2018. jan. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Gondolom ki is használod.
2018. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az átlagos nők a legkapósabbak.


Olyan ez, mint egy Ferrari. Persze, megnézed az utcán, de úgysem tudnád megvenni, megtankolni, ellopnák az első héten, és egyébként sem férnek be a haverok. Szóval a végén veszel egy jó Fordot.

2018. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, és ez nem is csoda, hiszen a fiatal korosztályban kb. másfél-kétszeres férfitöbbség van.
2018. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5: Az átlagos autóba (nőbe) bezzeg befér több haver is.

Bocs, ezt nem hagyhattam ki........:D

2018. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kapósabb, mint egy átlagos 25 éves férfi.
2018. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 25 felett sokkal kapósabb lettem, pedig fiatalabb koromban jobban néztem ki. De számomra érthetetlen módon, amióta idősebb vagyok, ezerszer nagyobb figyelem övez.
2018. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Azért, mert értelmesebb lettél.
2018. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!