Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem baj szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj szerintetek hogy engedtem egy ilyen képet a barátommal?

Figyelt kérdés
Pár hete voltunk a barátommal Floridánál egy hétig,és az egyik ottani tónál,fürdés közben rábeszélt hogy csináljon rólunk az ismerősünk egy olyan képet amin épp barátom a popsimba markol,akkor poénra vettem de utólag elgondolkodtam hogy miért akart ilyen képet kettőnkről,lehet én gondolom ezt túl de ő azt mondja csak jó poénnak tűnt egy ilyen közös képet is csinálni magunkról,szerintem nincs mit szégyellnem a testemen de azért érdekelne hogy ti mit gondoltok erről?Nem baj hogy engedtem neki egy ilyen képet?És nem vagyok prűd meg ilyenek mielőtt valaki ezt gondolná:)Ha esetleg privátba írna valaki és érdekli meg persze normális,annak szívesen megmutatom de nem mindenkinek.
2018. jan. 13. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem a popsiba markolás a baj, hanem hogy ez a kép nem a Balatonnál készült az elmúlt nyáron...
2018. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem olyan vészes de meztelen vagy szex közben ne engedd fényképezni. Szakítás után nagy eséllyel napiszaron köt ki.
2018. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És az kinek lett volna jó ha a balatonnál készült volna?
2018. jan. 13. 11:22
 4/19 A kérdező kommentje:
Persze úgy nyilván nem engedném de olyanokat ő se akar fotózni.
2018. jan. 13. 11:23
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, ne legyél már ilyen butuska, kérdező. Nem mindegy hol készült a kép, miért volt érdekes hogy Floridában? Gondolom erre utalt az első válaszoló.
2018. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem emiatt mondta:)Egyébként csak azért említettem hogy ott voltunk mivel pár hetes kép és bikiniben stb ha valakinek megmutatnám esetleg akkor lehet azt gondolná még a nyáron készült:)
2018. jan. 13. 11:30
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát,ti se hoztok haza Magyarországnak Nobel-díjat ennyi ésszel,az fix.
2018. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Elsonek az a baja, hogy neki nincs penze Floridaba menni, csak a Balcsikara.
2018. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha töretlen egymás iránt a bizalom szerintem nincs ebben semmi baj.
2018. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod. Én nem engedtem volna. Markolássza a seggemet, de minek egy ismikének azt megörökíteni?
2018. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!