Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátommal kielégített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátommal kielégítettük egymást korábban, erről jelenlegi páromnak tudnia kellene?

Figyelt kérdés

Új párom van 2 hónapja. Ő nem tud róla h legjobb barátommal rendszeresen kielégítettük egymást korábban. Amióta vele együtt vagyok ez megszünt. De továbbra is a legjobb barátom a legnagyobb támaszom

El mondjam neki vagy továbbra is titkoljam?



2018. jan. 3. 01:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne mond el, talán majd később ha stabilabb lesz a kapcsolatotok és látja hogy tényleg csak haveri a viszonyod a másik sráccal.
2018. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
bu*i vagy,nem?
2018. jan. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En mindig nezek ilyenkor akivel szexelek az az exem nem? Szerintem az
2018. jan. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
he?
2018. jan. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tehát testileg is petting keretében. Akkortájt ért véget mindegyikünk kapcsolata így pár hónapig összejártunk.

Viszont amióta párom van ezt abbahagytuk

2018. jan. 3. 09:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező te és a barátod milyen neműek vagytok?
2018. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én nő vagyok, a párom és barátom férfi
2018. jan. 3. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szeretnék tudni róla.
2018. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A barátodat tekinthetjük ex párodnak.

A jelenlegi párodnak nem kell beszélni az ex-ed hálószoba titkairól.

Általában senki sem szokott jól kijönni azokból a beszélgetésekből amikor az ex szexuális szokásairól kezdenek beszélgetni.


Ha kiderül, hogy jobb volt, akkor kisebbségi komplexushoz vezet.

Ha kiderül, hogy rosszabb volt vele akkor meg benned is keresni fogja a hibát.


Lehet, hogy a jelenlegi partner szemében az ex egy perverz disznó, te meg a földkerekség legnagyobb r.banca.


Az új partnereddel össze kell csiszolódni, egymásra kell hangolódni és új szokásokat kell kialakítani.

Az egyik férfi attól megy el, ha benyomsz egy hajcsatot a péniszébe, a másik attól ha análisan hatolhat beléd, a harmadik attól ha ólomsúlyokat aggatsz a golyóira, a negyedik attól ha te hatolsz belé hátulról egy felcsatolhatós műfarokkal, az ötödik attól ha megkötözhet és megalázhat, a hatodiknak meg tökéletesen megfelel a misszionárius póz.


Van ami az egyik embert feltüzeli, de a másikat undorral tölti el.

Mindenkinek mások az igényei, és ezek idővel változnak is.

2018. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Ne szólj szám, nem fáj fejem. Igaz a mondás;)
2018. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!