Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Van itt olyan közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van itt olyan közületek aki a turiból szerzi be a bugyijait?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze... :"D

Nem tudom, melyik turiban kapható bugyi, de az biztos, hogy a boltokban fel sem lehet próbálni az alsóneműket.


22/N

2017. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Volt már,hogy vettem minőségi cìmkés fehérneműt turiban.

(Nagyon jó minőségűt)

Ritka kifogni de tök új cuccot veszek turiban.

Egyébként márkaboltban.

#1 Sok helyen lehet fehérneműt próbálni!

2017. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
".Fehèrneműt csak minőségi okokból, mérethiba miatt n cserèlünk. Fehérneműt egészsègügyi okokból próbálni tilos"
2017. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműt és cipőt sosem.
2017. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem sodor az élet olyan anyagi helyzetbe, akkor minek igénytelenkedni? Én alapból ruhát se nagyon szeretek, bár van pár ami turibol van. De bugyit??? Más oina folyása és kakás feneke után vagy gombás betegsége után? Komolyan? Van ennél még rosszabb? Megragott ételt nem lehet ott kapni? Vagy használt tampont?
2017. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
A párom, mindig turiból veszi fel a fehérneműt. Legalább is, mielőtt felveszi, végig túrja a fiókjait. Turizik egyet, melyiket vegye fel.
2017. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8-as nagyon taroltál. Ha-ha. Ja nem
2017. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kizárólag csak új bugyit veszek turkálóban. Ha erről nem vagyok meggyőződve, akkor nem veszem meg. Múlt héten egy még eredeti címkézett bugyit vettem 11 EUR helyett 299Ft-ért. Igenis vannak egyértelműen új holmik. A legjobb Sport melltartó is turiból van. A legtöbb sportboltban jártam hogy hasonlót vegyek, de még sehol nem volt olyan profi. Én ezért keresem kifejezetten a legjobb cuccokat ott, hogy hozzájussak olyanhoz ami Magyarországon nem elérhető, de nagyon jó.
2017. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!