Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor 12-13 éves voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor 12-13 éves voltam, felnőtt férfiak állandóan fütyültek, beszólogattak az utcán, autóval követtek, lehet, ez miatt lettem ennyire zárkózott a férfiaktól, és nem merek kirívóbb ruhákat hordani, csak ami eléggé takar? 23L

Figyelt kérdés
Általános iskolás korom óta tapasztalom ezt, igen, 12 évesen mikor elkezdtem formásodni (széles csípő, nőtt a mellem) de még szinte akkor is gyerek, egy kislány voltam. Mikor mentem-jöttem az iskolából mindig ezek a koszos, bunkó munkásemberek fütyürésztek utánam, követtek, meg hangosan beszólogattak. Egyáltalán nem öltöztem kihívóan. Többször előfordult, amikor kocsival megálltak mellettem, és követtek, meg felajánlották, hogy haza visznek. Ilyenkor mindig nagyon megijedtem, elkezdtem félni minden szembejövő férfitől az utcán. Aztán ez ment elég sok évig... nem mertem szoknyákat, rövidnadrágokat, meg kivágottabb felsőket hordani, még nyáron sem. És mai napig bennem van az a frusztráltság, ha felveszek olyan ruhát utcára ami kissé mutatja a lábam/hasam/karom és bámulnak rám a férfiak. Zavar, és mindig az van ilyenkor bennem, hogy félek, hogy megerőszakolnak. Lehetséges, hogy ez mind a gyerekkori rossz tapasztalatok miatt van?
2018. jan. 13. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg. Beléd ivódott. De minden rendben van. Gyönyörű vagy belül, kívül. Fejleszd az elmédet.
2018. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de h..lye vagy. Inkább örültél volna, hogy tetszel a pasiknak, jó nőnek tartanak.


Velem is ugyanezt csinálták annak idején. Füttyögtek utánam, kocsiból is, (de csak ennyi) de engem büszkeséggel töltött el, veled ellentétben, mert tudtam, hogy nem minden nőnek fütyörésznek a pasik, csak a jó nőknek.


Rossz felfogásodból származik a mostani rossz érzésed.


Foglalkozz önismerettel, önszeretettel.


Magad okoztad a problémádat, magadnak is kell helyrehoznod.

2018. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
mért,már 12 évesen pitsha nadrágba mászkáltál?
2018. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

12 évesen pont nem az foglalkoztatott, hogy jó "nőnek" tartanak-e a férfiak. 12 évesen más dolgokon járt az eszem, nem a faszizáson meg a szexen, veled ellentétben (átmehetünk személyeskedésbe, ha ennyire akarod).

Másrészt meg a véleménynyilvánításnak nem ez az egyetlen módja, hogy alpári módon megjegyzéseket teszel egy gyereknek, meg az autóval követve zaklatod.

2018. jan. 13. 16:09
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Örüljünk, ha jó nőnek tartanak 12 évesen?:D Nem mindenki a cigánysorról jön, anyukám!
2018. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

12 évesen tini az ember, örül annak, ha tetszik a másik nemnek.


Vagy rajtam kívül mindenki prűd és kis szende volt 12 évesen?


Én se pasiztam 12 évesen, első pasim 20 évesen volt, de annak örültem, hogy tetszem a másik nemnek.

Ez baj? Hát, nem velem van a probléma.


Itt nem a pasizás és a szex a lényeg, hanem, hogy felfigyelt rád ennyi évesen az ellenkező nem.

De biztos ti tudjátok jobban, nem én.


És még mielőtt r..bncnak titulálnátok 23 éves koromig szűz voltam, jelenlegi párommal veszítettem el, akivel már lassan 5 éve együtt vagyunk és most vettünk lakást.

2018. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt 12+tól nyomultak a felnőtt férfiak, pedig még mellem sem volt, nemhogy csípőm. Fogdostak, leszólítottak, füttyögtek, szexre célozgattak, pedig normálisan öltöztem.


Undorító, és elég egyértelmű volt, hogy iskolás vagyok, egy iskolatáskával mászkáltam hazafelé.


Nem csak a jónőkkel csinálják, a csúnyákkal is(70 kilós lestrapált barátnőmnek is folyton füttyögtek)


Túl kell rajta lépni, mást nem tudsz csinálni. Ha felnősz fejben is, ki fogsz tudni állni magadért. Először apró dolgokban fog menni, majd egyre nagyobb dolgokban tudod magad megvédeni.


Már felnőttem, a lányom lassan tinikorba ér, előre félek, miket kell majd elviselnie. Remélem nem lesz olyan visszahúzódó beletörődő, mint én voltam..

2018. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
szegény nők,bejönnek a férfiaknak,bezzeg a férfiak,őket lese carják a nők,legalábbis a nem jóképűeket
2018. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Egyáltalán nem öltöztem kihívóan"


Vagy csak azt gondolod,hogy nem. Rengeteg nő szerint "ami nem kihívó" az valójában közönséges és k..vás,csak azért mentegetik magukat,mert sokan mások is így öltöznek (logika off). És általában az az emberek tapasztalata,hogy annak szólogatnak be,aki felhívja a saját testére a figyelmet,nem annak,aki nem.

2018. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na és nekem mit mondasz utolsó? Kb fiútestem volt, mi lehetett volna benne a kihívó? Egyébként a legdurvább eset télen történt velem, mikor pulcsiban és trapézkornadrágban voltam, egy térdig érő fekete pufikabátban mentem az iskolába. egy nyomorult pasi nekinyomott a villamosban a vezető ajtajának lehúzta a cipzárt a kabátomon, és próbált bejutni a bugyimba. Egyáltalán nem sminkeltem, akkoriban a hajvasalót sem ismertem, és a szüleim nagyobb ruhákat adtak mindig, amikbe majd belenövök.


Akinek ilyen undorító természete van, az elöjön akkor is, ha semmi szexuális nincs a másik emberen. Van, aki csak füttyögésig megy, van, aki tovább. Sohasem a nő tehet róla.


Ha odamennék valakihez spontán és megkérdezném, hogy leszophatom e, az sem jogosítja fel arra, hogy utána bármit is tegyen velem.

2018. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!