Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygomba lehet ez?

Figyelt kérdés

nyugi nem nekem cvsak a bnőm nincs regizve..

na valami ilyesmi h este önkielégített és azt mondta h látott valami fehéret de ez csak csikló orgazmus volt..

ez hüvelygomba?

köszi előre is


2010. jún. 4. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

"nyugi nem nekem cvsak a bnőm nincs regizve.. "


most megnyugodtam...

2010. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nyugodtak vagyunk ha veled történt volna akkor is ez anonim oldal.... Nem feltétlenül inkább csak természetes váladék.vagyis normális
2010. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Látott valami fehéret" köszönjük, ez hasznos információ volt. Meg, hogy milyen orgazmusa volt totál lényegtelen. Ha fehér darabos folyása van, esetleg viszket és kellemetlen szagú (a folyás), akkor igen, valószínű hüvelygomba. Nőgyógyász majd megmondja.
2010. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem én vagyok nyugi....

azt mondta nem viszekdett és nem volt kellemetlen szaga

2010. jún. 4. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:

há más baja nincs, akkor biztosan nem hüvelygomba

meg az általában nem is fehér, hanem sárgás zöldes folyást okoz

amúgy az ilyen fehér izék a punciban természetesek (főleg ha az ember régóta nem fürdött :D )

2010. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!