Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy egy mankót keresek a másikban, miért nem tudják megérteni azt, hogy nekem szükségem van egy társra ahhoz, hogy tartalmas életet éljek?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy vannak olyan emberek akik egyedül szeretnek tartalmas életet élni, hát csinálják érezzék jól magukat, de én szeretnék egy nőt magam mellé akivel tartalmasabb az életem, mert egyedül nem tudok nagyon tartalmas életet élni. Ilyenkor megkapom azt, hogy mankót keresek és párkapcsolatfüggő vagyok, pedig egyik se igaz rám, mert én csak szeretnék egy tartalmas együttlétben utazgatni, programokra járni és egyéb tartalmas időtöltéseket csinálni, mellette közös célokat kitűzni. Nem vagyok párkapcsolat függő, mert nem ugrok egyik kapcsolatból a másikba, mert nekem a kapcsolat minősége is fontos. Miért nem értik meg azt, hogy vannak olyan emberek akiknek szükségük van egy társa és egyedül nem élvezik az utazásokat, a szórakozásokat. Én barátaimmal szeretek menni ide-oda, egyedül ezt nem élvezem.
2018. jan. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ne hallgass rajuk. Ezt inkabb maguknak mondjak, mert nekik senkijuk sem lehet. S probaljak azt a hitet erositeni magukba h nekik nem is kell senki. Kozbe meg estenkent siedogalnak meg azert jarnak fel ezeket mondani gykra mert egyedul vannak es utaljak a szanalmas eletuket. Roviden :D
2018. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Én is azt a dicsekvést hallom, hogy egyedül szeretnek mindenféle tevékenységeket csinálni és annyira nem kell nekik senki. Hát nem tudom, hogy komolyan gondolják e vagy maguknak is ezt hazudják.
2018. jan. 13. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki biztos komolyan. Nekem is van olyan haverom aki ezt elvezi. De o megse erzi szukseget h errol probaljon mast meggyozni h egyedul lenni jobb. De nagyon sokan akik orrba szajba ezzel jonnek meg h fhu hat te is inkabb lennel szingli...na azok vacognak este...
2018. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rám akkor erőltetik ezt, ha beszélek erről és nem egyszer hallottam ezt a mankós megjegyzést. De most már nem fogom hagyni magam azt fogom válaszolni, hogy akkor érezzék jól magukat, legyenek boldogok, de ettől függetlenül nem vagyunk egyformák neked nincs szükséged senkire ez ügyben nekem van, viszont nem vagyok életképtelen. Ennyi! :)
2018. jan. 13. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked "szükséged" van egy másik emberre, mert nélküle csak vegetálgatsz, akkor egészen konkrétan mankót keresel. Hogy máshogy tudnád még jellemezni a mankó keresőket?

Inkább vállald fel, hogy egy olyan ember vagy, aki rosszul viseli a függetlenséget..

2018. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 évig éltem egyedül.Ez a 3 év nagyon mozgalmas volt, nagy társasággal, programokkal, nyaralással.Nagyon élveztem.De hiába voltak sokan körülöttem...nem volt kihez bújnom, nem volt kivel megélnem, nem volt kivel osztoznom.Este egyedül feküdni reggel egyedül kelni....nekem nagyon rossz.Nem gondolom, hogy kapcsolatfüggő lennék, mert tudok élni egyedül és élvezem is de egy társsal tenni ugyanezt fokokkal jobb érzés.Annyi pluszt hozzá tud adni egy jó élményhez ha van kivel megosztani.

Gyönyörű egy naplemente a tengerparton, de mekkora érzelmi töltete van a szerelmeddel megélni mint egyedül.

2018. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!