Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, ha igen milyen emberekre igaz ez?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Párom szerint, képtelenség velem együtt élni.
2018. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezik persze, pl. a mizantrópok, vagy a remeték. Vagy mondjuk aki impotens...lehet éppen párkapcsolata de mi a fenének?
2018. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt már hosszabbtávú kapcsolatom is, ha már kapcsolatban vagyok, az jól működik, amíg szeretjük egymást, de csak úgy tud kialakulni, ha a pasi az, aki folyton nyomul. Ugyanis baromi nehezen kezdek el ragaszkodni/bízni valakiben, nekem az kell ehhez, hogy odalegyen értem, ő hivjon folyton el ide-oda, eleinte szinte mindig ő írjon rám meg ilyenek. Ha ezt nem teszi, akkor szépen el is hal a dolog és keresek mást.
2018. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Rám például. Szeretek egyedül lenni, nem szeretem mással megosztani az "élőhelyemet", nincs igényem szexre, nincs bennem vágy vagy ösztön, hogy gondoskodjak valakiről. Egyedül jobban működöm.
2018. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Szomorú az, hogy mégis ilyenek adnak tanácsokat párkapcsolati kérdésekben....
2018. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Inkább úgy, hogy jelen helyzetben alkalmatlan rá.

De mivel ez tanulható viselkedésminták összessége, és mivel az ember társas lény, ezért minden ember képes rá.

2018. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő férfi felesége voltam.Pokol volt.Jártunk párterápiára is, a pszichológus is megmondta, hogy alkalmatlan párkapcsolatra.
2018. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 +1
2018. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Altruista gondolkodásom van, ez nem valami "nyerő" a mai nőknél. (35F)
2018. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok rá az élő példa. Senki sem tud elviselni.
2018. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!