Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó egy barátnő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egy barátnő egy férfi életében?

Figyelt kérdés

mit ad egy barátnő egy férfinak?


én kicsit belegondoltam a dologba hogy ha most itt feküdne mellettem egy mézédes lányka, mit adhatna nekem, de leginkább csak a szex jut eszembe...


esetleg ha lenne pár közös témánk tudnánk beszélgetni azokról.


de miket lehet még csinálni egy barátnővel?


F/27


2018. jan. 15. 21:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Egy jó társ boldogabbá teszi az életedet. Ennél több indok kell?
2018. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ha ezt így meg kell kérdezned mástól, akkor eléggé gyerek vagy még, és eléggé minősíthetetlen életed és belsőd lehet.

Neked nem is való párkapcsolat, mert úgyse értenéd meg.

2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
teljesen zagyván közelíted. az van, hogy az érzelmek felül írják a dógokat. mint egy kábítóször. mindegy mit csináltok jó, mert bönned az anyag.
2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
csak akkor jösz rá mennyire jó egyedül lenni ha lesz egy barátnőd, nem vagy egyedül azt szokták erre válaszolni, meg hogy ketten könnyebb, de az a menő akinek egyedül is megy az élet, nem jó kapcsolatfüggőnek lenni
2018. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Átölelni, hozzábújni, megcsókolni, beszélgetni, együtt zenét hallgatni, filmet nézni, enni, inni, különböző dolgokat átélni, akár jót, akár rosszat.

Persze ehhez szeretni kell, amúgy semmit nem ér. Akkor tényleg csak a szex.

2018. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem egy ideális barátnő nem csak szexet ad. A teljesség igénye nélkül pár dolog:

- Közös programok, élmények, amiket mindketten élvezünk.

- Támogatás, amikor nem vagyok a csúcson.

- Hétköznapi apróságok. (Pl. random csók, ölelés, hasonlók.)

- Beszélgetőpartner minden témában.

Egy számomra nem ideális barátnő ezeket a dolgokat nem tudja megadni. Azzal maximum tényleg csak szex lehet, de ezt le is szoktam tisztázni.

2018. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
Jo ha van a zemeberre aki főz,mos, takarít ;)
2018. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mert egészséges a meleg étel.
2018. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert ha az agyadra megy és épp szabadnapos a rézfa szú bagoly, füttyentesz és máris ott terem egy suhanó pásztorkutya, aki elviszi szélsebesen, úgy, hogy a szél kikezdi a szügyét.
2018. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Asszertív témában nézd meg a szükségletek listáját.


Nem ragoznám túl, szerintem ki tudod választani melyek azok, amiket segít egy párkapcsolat.

2018. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!