Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha új kapcsolata lesz valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha új kapcsolata lesz valakinek miért nem veszi le a régi képeket?

Figyelt kérdés

Elég gyakran találom szembe magam olyan személyekkel, akik "gyűjtik" a képeket a fb oldalukon, sohasem takarítgatva.

Jelen pillanatban aki a kérdést ihlette egy haverom mostmár volt barátnője.

Már amikor összejöttek is fent volt vagy 30 szerelmes képe 2db exével, a haverommal is tettek ki "te vagy az életem" feliratú képeket, meg csókolózóst is, nemrég szakítottak, már kint vannak a képek ugyan olyan feliratokkal az új sráccal, de az egész falat díszíti emellett 3 ex smárolós képei :D

Ez nem szánalmas?? Ezeket nem kellene letörölni?

Én nem engedném sem azt, hogy a páromnak kint legyenek az exei sem hogy az exemnek legyek kint én.

Felnőtt, 25 éves nőről van szó.


2018. jan. 8. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem több, mint szánalomtenger eleve képeket nyomni fel a netre, amikor partnerünk van. Kinek mi köze hozzá, hogy kivel járok, merre és mit csinálunk? Egófényezés a köbön. Eljátsszák a megközelíthetetlent sokan, miközben egy kalap szar a kapcsolatuk valójában. Nem vall nagy intelligenciára telerakni a facet képekkel, mert 1: semmi sem tart örökké 2: ha vége szakad a kapcsolatnak, majd egyesével pörgetem át az oldalamat, hogy minden közös képet eltüntessek? Vicc. Az meg egyenesen a legalja, ha smárolós képet rak fel egy pár. Pfff.
2018. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom ilyesmivel. Nincs jobb dolgod?
2018. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Miért venné le? Én is sokat hülyeséget elkövettem régen, de nem bánok semmit, mert azáltal lettem az, aki ma vagyok, hogy tanultam ezekből a hibákból. Én se venném le. Miért akarnád a múltat eltörölni, mintha nem lenne? Nekem a te logikád idegen.
2018. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítotok az exeddel, de túl jól nézel ki a közös képeken típusú problémákra már 80 évvel ezelőtt is megtalálták a megoldást:


[link]

2018. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs. Dolgoztam, leedzettem, tanultam egy kis nyelvet, levittem a kutyát, főztem, eltakarítottam a karácsonyt a lakásból úgyhogy most teljesen ráérek hülyeségeken gondolkodni.


Egyébként én sem vagyok az a nagy képposztolgatós, bár szerintem abban nincs semmi rossz, ha valakik régóta együtt vannak azok tesznek ki közös képet, főleg ha már házasok is stb.

Viszont ez a két havonta pár váltogatás és már az első randin fotózgatás és posztolgatás, az előző kapcsolat le nem pucolása a faceről hát szerintem ez szörnyen gáz.

2018. jan. 8. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:

>Viszont ez a két havonta pár váltogatás és már az első randin fotózgatás és posztolgatás, az előző kapcsolat le nem pucolása a faceről hát szerintem ez szörnyen gáz.


Ez valóban gáz, de nem az benne az alapvető gáz, hogy nem takarítja a régi képeket.


Én alapvetően elítélem azt, aki szakítás után megpróbálja minden eszközzel megsemmisíteni a múltat, úgy tenni, mintha nem is létezett volna, vagy csak egy csúnya hiba lett volna, amit jobb eltitkolni. Attól még, hogy a legtöbb ember idealizált képet gyárt magáról a közösségi médiában, amibe nyilván nem fér bele kép az exről, nem kell mindenkinek ezt csinálni.

2018. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért vegyem le? Persze, majd két évig pörgetem a fészt, hogy mindent leszedjek, főleg, hogy ismerősök is tettek fel anno buliban, szilveszterkor, stb.


Van egy albumom, amiben vannak képek, nem sok, főleg a munkái, amik amúgy szépek (hobbyfotós), azokat meg hadd ne szedjem már le.

2018. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!