Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főképp nők! Ti ráírnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főképp nők! Ti ráírnátok a pasitok exére?

Figyelt kérdés
A párom exe folyamatosan leselkedik utánam az egyik közösségi oldalon. Próbáltam már "észhez téríteni", h hosszabb időre letiltottam, majd levettem a tiltást, de ugyanúgy... Ti ráírnátok esetleg olyan szöveggel, h "Megmondanád, h mi olyan érdekes rajtam, h folyamatosan engem nézegetsz?"? Kicsit hátha leállna ha ráírnék, vagy beijedne?
2018. jan. 16. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen közösségi oldal ez? És honnan tudod, hogy nézeget? És minek oldod fel a tiltást, ha ennyire zavar?
2018. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy leskelődik utánad? Különben ha Facebookról van szó, akkor ott letudod venni az összes képedet/bejegyzésedet hogy csak az ismerőseid tudják megnézni. Ha Instagramról, akkor ott meg betudod állítani hogy privát legyen az oldalad.

Különben attól hogy írsz neki, semmit nem fogsz elérni, beijedni meg pláne nem fog.


Soha nem írnák rá egyébként a pasim exére, mert jó esetben úgysem ismerem, na meg kitudja hogy reagálna az üzenetre.

2018. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Velem is volt ilyen, én nem írtam neki, hanem direkt bosszantottam. :D Direkt kitettem a legjobb közös képeinket, meg a jól sikerült képeket magamról. Hadd vergődjön szerencsétlen.
2018. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy írnék, kit érdekel.


Ha ráírsz, ő nyert. :D

2018. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod h nézeget?
2018. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, honnan tudod, hogy leselkedik.

Meg az is, hogyha ennyire zavar, akkor minek vetted le a tiltást...

2018. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez csak egy troll kérdés, hogy felzargasson itt mindenkit a nézegetéssel :D
2018. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!