Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha megtudnád, hogy más nővel élte ki a lábfétisét?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi orgazmus csak ő nyalta a másik nő talpát!
2018. jan. 16. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A lábfetist sose értettem...
2018. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem, megvárom, míg feljebb is nyalakszik ...

Naná, hogy dobnám.

2018. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2018. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Érzelmi alapon viszont történt megcsalás.
2018. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert simán megtenném neki én is, és ő mégis máshoz ment.
2018. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és nem csak azért, mert mással, engem eleve taszít ez a fétis.
2018. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
De, ha nem történik semmi orgazmus úgy mi értelme egy vadidegen nő lábait nyalni?
2018. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Én személy szerint eleve undorodom a lébfétises pasiktól. Szerintem abberált dolog, de kinek mi.

De ez meg te vagy.

2018. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2%

Ne szakítanék. Csak előtte mondja meg hová megy, mit akar. Ha én nemtudok neki megadni valamit a szexuális perverziók terén, de azt nagyon szeretné, akkor inkább élje ki, mintsem engem piszkáljon, vagy ne adj ég, elnyomná magában.


A lábfétis egyikünket sem izgatja, de pl régen szerettem az anális szexet, aztán egyszer volt egy figyelmetlenebb próbálkozás, picit megrepedtek a hajszálerek, vérzett, majd fura bőrkinővéseim lettek. Azóta tartok tőle és nem is nagyon kívánom.


De ha a páromra rá jönne a leküzdhetetlen poposzex vágyakozás, akkor keressen valakit aki alkalmasnak érzi magát erre és élje ki ezt a vágyát.

Szerencsére sok sok egyéb és extrémebb dologban klappolunk így nem hiányzik ez a dolog.


Ha rá jönne a lábfétis akkor menjen és élje ki, attól nem lesz kevesebb a szememben, csak szóljon és ne tartsa titokban, ne évődjön.

2018. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háát, lehet, hogy nem. Engem mondjuk eléggé izgat lány létemre a lábfétis, szóval, ha esetleg még az én talpamat is nyalogatná, szerintem simán vele maradnék. :D
2018. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!