Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex az exxel, ha mar van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exxel, ha mar van valakije? Hogyan? Megeri?

Figyelt kérdés
Mar beszeltunk,erdeklodott es talan (biztos) joba maradunk.

2018. jan. 17. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Van olyan exem, akivel megbeszéltük, hogy bármikor szexelhetünk egymással, még akkor is, ha a másiknak kapcsolata van. Nekem teljesen megéri, mert ha épp nem lehetek a másik aktuális partnerrel, akkor megkapom a szexet és amúgy is jól érezzük egymással magunkat.

Az más kérdés, hogyha belebotlanék egy tényleg megbízható és komoly nőbe, akkor félretenném a dolgot.

2018. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
@1: Vagyis addig, amíg neked jó és te nem csalsz meg senkit, addig oké, onnantól, hogy neked lenne tétje a szexnek máris félre van téve az ex. Bravó!
2018. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gusztustalan dolog.
2018. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#2: Fuss neki még egyszer annak, amit írtam, mert láthatóan nem sikerült értelmezned.
2018. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tippek? Mondjuk ez az egesz bosszubol mindket felre tekintve es hogy jol erezzem magam (most tudom h szemet dolog, de ennyit meger szerintem)
2018. jan. 17. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha mind a ketten ezt akarjátok, akkor hol a bosszú? Vagy megdug az exed, majd posztold a párja idővonalára a filmanyagot vagy mi? :D

31/f

2018. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"Van olyan exem, akivel megbeszéltük, hogy bármikor szexelhetünk egymással, még akkor is, ha a másiknak kapcsolata van." + "Az más kérdés, hogyha belebotlanék egy tényleg megbízható és komoly nőbe, akkor félretenném a dolgot." - vagyis, ha neked tétje annak, hogy lefekszel az exeddel, akkor máris félreteszed, de amúgy simán lefekszel az exeddel még ha annak párkapcsolata is van.
2018. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak szükségletei. Ha kölcsönösen tudjátok azt kielégíteni, senkit sem sértve, abban igazán semmi rossz sincs.


Vagyis akár itt lehetne sértés, de ha nem veled feküdne össze az ex, akkor megcsálna a mostani párját mással... nehogy azt hidd, hogy nem 😅

2018. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%
#7: Nem véletlenül van ott a mondatomban az, hogy egy TÉNYLEG KOMOLY ÉS MEGBÍZHATÓ nőbe. Ha ilyen férfit találna, én is megérteném, hogy szüneteltetjük a dolgot. De, valahogy egyikünknek sem ilyen kapcsolatai voltak az utóbbi időben...
2018. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Bosszubol semmikeppen nem eri meg.


Volt mar benne reszem, de az motivalt, hogy meg taplaltam fele erzelmeket es nem tudtunk meg elszakadni egymastol. A parja, most mar ferje es gyermekeinek apja sosem tudta meg. Nekem pedig nem adott semmit, amitöl utana jobban ereztem volna magam vagy egyszerübben tudtam volna kezelni az erzeseimet. Nem igazan beszeltünk erröl utana, de szerintem volt baratnöm sem eppen büszke magara. Mindig is hüseges es erkölcsös volt.

2018. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!