Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy párkapcsolatban a féri jelentösen többet keres?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a férfi keres 800 ezer nettót, a nő pedig 100 ezret. Miért ítélik ezt el sokan?
2018. jan. 17. 18:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
jelentősen
2018. jan. 17. 18:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit, mivel szerintem senkinek nincs köze az ő kapcsolatukhoz.
2018. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért kérdés? Ki ítéli el és kit érdekel? Ha nekik jó így, másnak ne fájjon.
2018. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Önmagában senki sem ezt a helyzetet ítéli el, hanem azt, amikor láthatóan a pénz is közrejátszik a "szerelemben".
2018. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2018. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne bármelyikünk keresne annyit.

Párommal közel egyformán keresünk.Sok sok anyagi probléma megoldódna vagy nem is lenne ha többet keresne.Vagy én.

Szerintem ez csak annak probléma akit a pénze miatt kihasználnak.És ugye az emberek rosszindulata könnyen megbélyegzi azt a nőt aki pénzes pasival van, hozzáteszem sokszor nem alaptalanul.

De ha az én párom annyit keresne fütyülnék rá ki mit gondol...bár ez most is így van.

2018. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Ilyenkor sokan-főleg nők-szeretik azt a PC szöveget hajtogatni,hogy "nincs benne semmi",közben nagyon is tudják,hogy legtöbbször a pénz adta előnyök dominálnak a nő párválasztásában.Akár tudatosan,akár tudat alatt.

Ez nem szól másról,mint a magasztos önkép és a nőkről alkotott pozitív megítélés fenntartásáról. Egyszerűen azt tanulta mindenki,hogy a nők istenadta csodálatos,erkölcsileg feljebbvaló lények,pedig ugyanolyan ösztönös és emberi célok vezérlik őket,mint bárki mást,például a férfiakat. De mindezt leírni nem illő dolog,ezért is olyan pl. a pontozás az oldalon,amilyen.

2018. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a nő jó partit csinált.
2018. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el,ha a kapcsolatban a nőt valóban a férfi érdekli,nem pedig a pénze. Ilyen esetben nem gondolok semmi negatívot,így alakult,kész.
2018. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Barataimnal hasonlo a helyzet. Amikor megismerkedtek, akkor meg tanultak, diakhitelböl eltek, most mar hazasok. Baratom örül, hogy meg tudnak valositani ezt-azt es örül annak, hogy felesege is palyakezdökent elhelyezkedett. A felesegetviszont nagyon zavarja, hogy nem tud azonos mertekben hozzajarulni. Feszelyezve es talan kicsit megszegyenitve is erzi magat, amikor pl. olyan ajandekot kap, amilyen ertekben ö nem tud viszonozni. Baratom (es kb. mindenki, aki kicsit is jobban ismeri) nagyon jol tudja, hogy a lehetö legtavolabban all attol, hogy aranyaso legyen, de ö megis igy gondolja, hogy mindenki annak nezi...
2018. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!